Ta oferta pracy jest nieaktualna od 150 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. administracyjnych

  • Kraków, małopolskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 27.03.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Inprogress to lider branży usług szkoleniowych i doradczych z zakresu zarządzania, w oparciu o standardy Project Management Institute oraz AXELOS. Firma prowadzi akredytowane szkolenia z zakresu zarządzania projektami, programami, portfelem, organizacją i usługami, ryzykiem, zmianą.

    Naszą siłą jest Zespół – zapraszamy Cię do jego wsparcia. Poszukujemy osoby, która dołączy do naszego zespołu.

    Opis stanowiska:

    • bieżąca obsługa korespondencji firmowej, w szczególności przygotowywanie poczty do wysyłki, odbiór poczty przychodzącej, prowadzenie książki korespondencyjnej, zamawianie kuriera, odbieranie przesyłek kurierskich,
    • obsługa administracyjna biura firmy, w szczególności zapewnianie odpowiedniej do potrzeb ilości materiałów biurowych, artykułów spożywczych i chemicznych,
    • wsparcie działu księgowo-finansowego, w szczególności przygotowywanie i segregowanie faktur do księgowości,
      segregowanie, archiwizowanie i porządkowanie umów i innych dokumentów, opracowywanie pism i korespondencji,
    • obsługa sal konferencyjnych w trakcie szkoleń i podczas spotkań w biurze.

     Wymagania:

    • bardzo dobra organizacja pracy oraz zorientowanie w działaniu na efekt,
    • terminowość, rzetelność oraz dbałość o szczegóły, umiejętność pracy wielozadaniowej,
    • wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne i kultura osobista,
    • dobra znajomość programów pakietu MS Office (w szczególności MS Outlook oraz MS Excel),
    • zaangażowanie i determinacja w osiąganiu celów,
    • min. 2 letnie doświadczenie w pracy administracyjno-biurowej,
    • minimum średnie wykształcenie o profilu technicznym lub ekonomicznym,
    • mile widziany język angielski na poziomie średnio zaawansowanym.

    Oferujemy:

    • przyjazną atmosferę oraz komfortowe warunki pracy w firmie będącej liderem na rynku szkoleń
      akredytowanych,
    • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w pełnym wymiarze godzin (praca na pełny etat),
    • możliwość skorzystania z dofinansowania Karty MultiSport,
    • możliwość stałego rozwoju zawodowego oraz podnoszenia kwalifikacji.
    Prosimy o przesłanie informacji o zainteresowaniu współpracą oraz CV klikając w przycisk aplikowania.
    Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi osobami.

    Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)".