Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. administracyjnych

Browary Łódzkie S.A.

Północna 35

Bałuty

Łódź

Twój zakres obowiązków

  • przygotowywanie okresowych raportów, zestawień w systemie Word, Excel

  • redagowanie korespondencji administracyjnej, gromadzenie oraz porządkowanie wszelkiej korespondencji

  • komunikacja zewnętrzna w zakresie wymaganym przez jednostki organizacyjne firmy

  • bieżąca współpraca z klientami kanału detalicznego FMCG, agencjami reklamowymi w zakresie raportowania i komunikacji

  • bieżące prace biurowe, zapewnienie sprawnego i prawidłowego funkcjonowania stanowiska administracyjnego

  • obsługa urządzeń biurowych

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe, preferowane kierunki: wszystkie kierunki wydziału prawa, wydziału filologicznego za wyjątkiem dziennikarstwa i kulturoznawstwa oraz wybrane kierunki wydziału ekonomiczno-socjologicznego: socjologia, informatyka ekonomiczna, i wydziału zarządzania: zarządzanie, marketing.

  • dobra znajomość pakietu MS Office (w szczególności MS Word i Excel), Power Point.

  • umiejętność analitycznego myślenia, bardzo dobra organizacja pracy, umiejętność pracy zespołowej, sumienność, skrupulatność, dokładność, umiejętność i chęć szybkiego uczenia się, wysoka motywacja do pracy i zaangażowanie, umiejętność pracy pod presją czasu.

To oferujemy

  • samodzielną, stałą pracę na umowę, w pełnym wymiarze czasu pracy,

  • wynagrodzenie adekwatne do zaangażowania i umiejętności,

  • perspektywy rozwoju zawodowego, zgodnego z wyznaczoną ścieżką kariery,

  • możliwość aplikacji w trakcie pracy na inne stanowisko

Osoby zainteresowane pracą prosimy o przesyłanie aplikacji wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych za pomocą przycisku aplikowania.

Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.