Oferta pracy

Specjalista ds. administracyjnych

UNIQA

  • Łódź

    Łódź, łódzkie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa na zastępstwo
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Prowadzenie korespondencji z podmiotami administracji państwowej (policja, prokuratura, sądy) w zakresie w zakresie szkód i umów UNIQA TU S.A./UNIQA TU na Życie S.A.

  • Prowadzenie ewidencji korespondencji przychodzącej i wychodzącej

  • Wsparcie działu w zakresie obsługi wewnętrznej skrzynki email oraz obsługi dokumentacji wewnętrznej

Nasze wymagania

  • Minimum rocznie doświadczenie w branży ubezpieczeniowej

  • Wykształcenie wyższe (prawo lud administracja) będzie dodatkowym atutem

  • Znajomość systemów i baz danych UNIQA TU/UNIQA TU na Życie oraz MS Office

  • Samodzielność i dobra organizacja pracy własnej z naciskiem na terminowość wykonywanych zadań

  • Sumienność i skrupulatność

To oferujemy

  • Umowę zastępstwo

  • Możliwość pracy zdalnej,

  • Dużą różnorodność wykonywanych zadań,

  • Szeroką ofertę benefitów (w tym opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, karta multisport)

  • Bogatą ofertę szkoleń.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

UNIQA

Grupę UNIQA w Polsce reprezentują spółki UNIQA TU S.A. oraz UNIQA TU na Życie S.A., oferujące ubezpieczenia majątkowe, komunikacyjne i życiowe, zarówno dla klientów indywidualnych, jak i instytucjonalnych. UNIQA jest blisko klientów, zapewniając im profesjonalne doradztwo i pomoc w wyborze ubezpieczenia.

Doceniamy i promujemy zaangażowanie, niekonwencjonalne pomysły i działanie. Jeśli cenisz miejsce pracy, w którym ważna jest atmosfera współpracy i zaufania, zapraszamy do nas!

Dział Antyfraud, Departament Kontroli, Bezpieczeństwa, Ryzyka i Antyfraudu poszukuje pracownika na stanowisko:

Specjalista ds. administracyjnych- umowa zastępstwo

Przewiń do profilu firmy