Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. administracyjnych

SZOP24 Sp. z o.o.

Grzegorza Piramowicza 9

Śródmieście

Łódź

Twój zakres obowiązków

  • Prace administracyjne oraz organizacji biura firmy

  • Wsparcie administracyjne w zakresie współpracy z biurem kadrowo-płacowym

  • Wsparcie komunikacyjne pracowników w tematach dotyczących kwestii personalnych

  • Monitorowanie i organizacja terminów szkoleń BHP, badań lekarskich, kompletacji dokumentów etc.

  • Obsługa programów biurowych: MS Office, Kadromierz, Enova, Saldeo itp.

  • Przyjmowanie i rejestracja faktur, korespondencji i innych dokumentów;

  • Obsługa administracyjna i organizacyjna dot. floty samochodowej

  • Realizacja zamówień artykułów biurowych oraz innych zapotrzebowań

  • Współpraca z innymi działami organizacji oraz z instytucjami zewnętrznymi,

  • Dbanie o właściwy obieg dokumentów i przepływ informacji;

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w pracy administracyjnej lub kadrowej (lub studia w tym zakresie)

  • Bardzo dobra organizacja pracy, wysoka efektywność działania

  • Nastawienie na wykonanie zadań w wyznaczonym terminie

  • Ponadprzeciętna komunikacja, odpowiedzialność

  • Samodzielność i skrupulatność w prowadzeniu dokumentacji

  • Znajomość zagadnień z zakresu procedur kadrowo-płacowych (mile widziane)

  • Wykształcenie wyższe (najlepiej kierunkowe: administracja, kadry/płace)

  • Bardzo dobra znajomość pakietu Office oraz aplikacji biurowych

To oferujemy

  • Pełne szkolenie przygotowujące do nowych obowiązków

  • Zespół doceniający Twoje wyniki i kreatywne podejście

  • Swobodną, niekorporacyjną atmosferę

  • Długoterminową współpracę

  • Opiekę Luxmed

  • Ubezpieczenie grupowe

O nas

Szop SNACK & COFFEE to nowoczesna odpowiedź na potrzeby Twoich pracowników.

Nasze dotykowe automaty z napojami i przekąskami zastępują stare maszyny, tak jak smartfony zastąpiły telefony z klapką.