Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. administracyjnych

MADEJ-BUD Sp. z o.o.O firmie

  • Łódź, łódzkie

  • Ogłoszenie wygasło 23 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

Grupa MADEJ jest stabilną firmą budowlaną, w której największą wartością są ludzie.

Dzięki ugruntowanej pozycji na rynku usług budowlanych, zaufaniu naszych Klientów oraz pasji i zaangażowaniu naszych pracowników realizujemy projekty dla największych inwestorów zarówno polskich jak i zagranicznych.

Poszukujemy osoby na stanowisko:

Twój zakres obowiązków:

- dbanie o doskonałe funkcjonowanie biura

- przyjmowanie i obsługa interesantów

- dbanie o właściwy obieg dokumentów

- nadawanie i odbieranie różnego typu przesyłek

- zamawianie i gospodarowanie materiałami biurowymi

-współpraca z działem księgowości

Nasze wymagania:

- wykształcenie minimum średnie (preferowane wyższe)

- dobra znajomość obsługi komputera (pakiet Office); znajomość podstaw księgowości i obsługi programów do fakturowania będzie dodatkowym atutem

- odpowiedzialność za powierzone zadania oraz dbałość o szczegóły

- doświadczenie na podobnym stanowisku min. 1 rok

- mile widziana znajomość oprogramowania Saldeo

To oferujemy:

- zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę oraz stabilność zatrudnienia

- możliwość podnoszenia kwalifikacji i rozwoju zawodowego poprzez system szkoleń

- ubezpieczenie grupowe

Ogłoszenie archiwalne