Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. administracyjnych

Alternatywne Biuro Nieruchomości Sp. z o.o.

  • Lublin

    Lublin, lubelskie
  • ogłoszenie wygasło 4 miesiące temu
  • umowa na zastępstwo
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Współpraca z Agentami Nieruchomości

  • Sporządzanie pism, umów, wniosków i dokumentacji do transakcji

  • Wsparcie Agentów w zakresie zadań administracyjno – organizacyjnych

  • Współpraca z biurem rachunkowym

  • Nadzór nad bieżącymi sprawami biura

  • Kontakt z klientami (bezpośredni, telefoniczny, mailowy)

  • Zapewnienie prawidłowego i sprawnego obiegu korespondencji, dokumentów i informacji

Nasze wymagania

  • Umiejętność praktycznego stosowania przepisów prawa

  • Skrupulatność i dokładność w wykonywaniu obowiązków

  • Wysoka kultura osobista, prezencja i miła aparycja

  • Świetna organizacja pracy własnej

  • Umiejętność pracy pod presją czasu

  • Umiejętność obsługi pakietu Office

  • Samochód i prawo jazdy kat. B

  • Umiejętność obsługi urządzeń biurowych

To oferujemy

  • Zatrudnienie na podstawie umowy na zastępstwo z możliwością dłuższej współpracy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie w zespole o nieszablonowym podejściu

  • Możliwość rozwoju i podnoszenia swoich kompetencji oraz wdrażania własnych pomysłów

  • Niezbędne narzędzia pracy: smartfon i komputer

  • Świetną atmosferę pracy

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.