Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Specjalista ds. administracyjnych

Randstad Polska Sp. z o.o.

  • Lublin, lubelskie

  • ogłoszenie wygasło 3 miesiące temu
  • Asystent

Posiadasz doświadczenie w zakresie administracji biurowej? Jesteś osobą dokładną i samodzielną a multitasking nie jest Ci obcy? Wyślij do nas swoje CV!

Specjalista ds. administracyjnychNumer ref.: /237/01/2022/KP/110943

zadania

  • Praca biurowa administracyjna

  • przygotowywanie i weryfikacja dokumentów/ kontraktacja

  • obsługa kontrahentów

  • wprowadzanie danych

  • obsługa sprzętów biurowych

  • zlecanie badań do laboratorium

  • wystawianie dokumentów księgowych (faktury zakupowe ryczałtowe, faktury sprzedażowe)

oczekujemy

  • wykształcenia wyższego, mile widziane administracyjne/ekonomiczne
  • komunikatywności
  • umiejętności pracy w zespole
  • skrupulatności
  • wielozadaniowości
  • znajomości języka angielskiego lub niemieckego w stopniu komunikatywnym

oferujemy

  • pracę w godzinach 8:00 -16:00
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • pakiet szkoleń
  • atrakcyjne wynagrodzenie + premie
  • możliwość rozwoju
  • pracę w zgranym zespole w samym sercu Lublin
Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

Ogłoszenie archiwalne