Oferta pracy

Specjalista ds. Administracyjnych

Budimex SA

  • Berlin, Niemcy

    zagranica
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • prowadzenie rejestru korespondencji w wersji papierowej i elektronicznej oraz koordynowanie obiegiem dokumentów,

  • wsparcie dla Dyrektorów Oddziału, Rejonu, Biur w zakresie organizacji kalendarza spotkań, wyjazdów,

  • sprawowanie kontroli nad dokumentacją dotyczącą kontraktów budowlanych, archiwizowanie korespondencji w bazie elektronicznej,

  • rozliczanie wydatków z podróży służbowych, wprowadzanie faktur ogólnego zarządu, przygotowywanie KWIT-ów pod planowane wydatki,

  • dbałość o prawidłowe zaopatrzenie biura.

Nasze wymagania

  • znajomość języka niemieckiego na poziomie C1,

  • doświadczenie w pracy kancelaryjnej lub sekretariatu,

  • znajomość programów MS Office,

  • bardzo dobra organizacja pracy własnej,

  • komunikatywność, operatywność w działaniu.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • program rekomendacji pracowników

  • możliwość uzyskania uprawnień

  • Dzień wolny w urodziny

  • Wymiany międzynarodowe

  • Ciekawy program szkoleń

  • System premiowy

Budimex SA

Budimex SA to największa i najbardziej dynamiczna spółka giełdowa działająca w branży budowlanej w Polsce nieprzerwanie od 1968r.

Naszym głównym udziałowcem jest Ferrovial – światowy lider w infrastrukturze transportowej zatrudniający ponad 70 000 pracowników i działający w ponad 15 krajach na świecie. Mając status generalnego wykonawcy realizujemy inwestycje w sektorach budownictwa: kubaturowego, przemysłowego, energetycznego i infrastrukturalnego.

Przewiń do profilu firmy