Oferta pracy

Specjalista ds. Administracyjnych Oddziału

Nationale-Nederlanden

  • Leszno

    Leszno, wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • część etatu
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • wspieranie administracyjne Dyrektora Oddziału, Kierowników Zespołów i Przedstawicieli w wykonywaniu codziennych obowiązków

  • zapewnianie wysokiej jakości obsługi klienta

  • zapewnianie skutecznego przepływu informacji w Oddziale oraz koordynowanie obiegu dokumentów

  • koordynowanie akcji marketingowych prowadzonych w Oddziale

  • zapewnianie sprawnego i prawidłowego funkcjonowania sekretariatu (poczta, raporty, druki, rozliczenia)

  • przygotowywanie raportów i zestawień

Nasze wymagania

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

  • wyższe wykształcenie lub status studenta

  • dobra znajomość MS Excel i MS Power Point

  • zorientowanie na klienta i bardzo dobra organizacja pracy

  • umiejętność nawiązywania kontaktów

  • dobra współpraca w dużym zespole

To oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę 1/2 etatu

  • pracę w doświadczonym zespole

  • szeroką ofertę benefitów (opiekę medyczną, ubezpieczenie grupowe na życie, kafeterię benefitów np. karta MultiSport, bilety do kina i wiele innych)

  • możliwości rozwoju w prężnie rozwijającej się firmie ubezpieczeniowej

Nationale-Nederlanden to nie taka zwykła firma. O tym co ważne, mówimy wprost – bez owijania w bawełnę. Działając, wychodzimy poza schemat, pracujemy nieszablonowo i lubimy nowatorskie rozwiązania. A utarte szlaki? To zostawiamy sobie na górskie wycieczki po pracy. A że bezpieczeństwo to nasza działka, troszczymy się o to, by nasi pracownicy czuli się u nas stabilnie.

Przewiń do profilu firmy

Porozmawiaj z nami