Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. administracyjnych

Knauf Interfer Aluminium Sp. z o.o.

  • Arki Bożka 8, Opole
    Opole, opolskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

Arki Bożka 8

Opole

Twój zakres obowiązków

  • Nadzorowanie i aktualizacja dokumentacji wewnątrz firmowej oraz jej obiegu,

  • Współpraca z radcą prawnym, obsługa umów - sporządzanie, uzgadnianie treści, archiwizacja, nadzór nad aktualizacjami,

  • Zarządzanie archiwum zakładowym,

  • Udział w projektach mających na celu budowanie wizerunku firmy,

  • Zastępstwo w obsłudze sekretariatu,

  • Wsparcie w bieżącej pracy działu.

Nasze wymagania

  • Efektywna praca zarówno w zespole, jak i indywidualnie,

  • Dobra organizacja czasu pracy,

  • Komunikatywność,

  • Zapał do osiągania stawianych przed Tobą celów,

  • Znajomość języka niemieckiego lub angielskiego na poziomie pozwalającym na swobodną komunikację,

  • Dobra znajomość posługiwania się pakietem MS Office.

To oferujemy

  • Pracę w nowoczesnym zakładzie produkcyjnym

  • Dostęp do pełnego zakresu szkoleń wewnętrznych i zewnętrznych

  • Prywatną opiekę medyczną

  • Kursy językowe z lektorem na terenie firmy

  • Dofinansowanie studiów i studiów podyplomowych

  • Ubezpieczenie grupowe na atrakcyjnych warunkach

  • Dofinansowanie do posiłków

  • Udział w corocznych imprezach integracyjnych

  • Premie świąteczne

  • Premie za wnioski racjonalizatorskie

  • Premie za polecenie kandydata do pracy - 2 000 pln już po 5 miesiącach pracy poleconego pracownika

  • Darmowe porady prawne

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, atrakcyjne wynagrodzenie zasadnicze

  • Przejrzyste możliwości rozwoju zawodowego w ramach struktur firmy

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • spotkania integracyjne

  • program emerytalny

  • napoje

  • parking dla pracowników

  • program rekomendacji pracowników

  • możliwość uzyskania uprawnień

  • premia świąteczna

  • dofinansowanie do posiłków

  • bezpłatne porady prawne

Dołącz do nas już dziś, zapraszamy!

Jeśli chcesz być częścią zespołu w międzynarodowym koncernie Knauf Interfer Aluminium, w branży automotive, produkującego części do jednych z najbardziej luksusowych marek samochodów takich jak Jaguar Land Rover, Mercedes, BMW, czy Volkswagen dołącz do nas na stanowisku Specjalista ds. administracyjnych.

Przewiń do profilu firmy