Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. administracyjnych

OMEGA TRANSPORT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

  • Poraj (pow. myszkowski)

    Poraj (pow. myszkowski), śląskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Wsparcie administracyjne

  • Wystawanie faktur w systemie SPEED

  • Wprowadzanie faktur kosztowych do systemu

  • Sporządzanie innych raportów w firmie

  • Ewidencja płatności w systemie komputerowym

  • Kontrola rozliczeń z odbiorcami

  • Współpraca z działem księgowym

  • Nadzór nad prawidłowym obiegiem dokumentacji

Nasze wymagania

  • Znajomość zasad fakturowania

  • Konieczna znajomość pakietu MS Office (szczególnie Excel)

  • Znajomość zasad przeliczania należności w walutach obcych i fakturowania transakcji międzynarodowych

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie przynajmniej średnio zaawansowanym

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe

  • Samodzielności, rzetelności i sumienności

  • Umiejętności pracy w grupie i dobrej organizacji czasu pracy

To oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji będącej wiodącym operatorem logistycznym na rynku

  • Wynagrodzenie adekwatne do zajmowanego stanowiska, posiadanych kompetencji i efektów pracy

  • Rozwój zawodowy w ramach struktury firmy

  • Pracę w zespole gwarantującym przyjazną atmosferę

  • Niezbędne narzędzia pracy

  • Pracę na nowoczesnych systemach

  • Szkolenia adaptacyjne

  • Ubezpieczenie grupowe

  • Benefity

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

OMEGA Transport – to prężnie rozwijająca się spółka z kapitałem polskim z sektora TSL. Mamy ponad dwadzieścia pięć lat doświadczenia i zatrudniamy ponad 200 osób. W związku z rozwojem i realizowaną rozbudową rynku klientów prowadzimy rekrutację na stanowisko:

Poszukujemy doświadczonej i odpowiedzialnej osoby, która wesprze nas w dalszym rozwoju naszej firmy.

Przewiń do profilu firmy

Aplikowanie

  • Aplikuj do nas już dziś poprzez wysłanie swojego CV

  • Dowiedz się o nas więcej na stronie www.omegatransport.pl lub znajdź nas na Facebooku