Oferta pracy

Specjalista ds. Administracyjnych

Vercom S.A.O firmie

  • Poznań

    Poznań, wielkopolskie
  • Ogłoszenie wygasło 24 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Wsparcie Office Managera oraz Koordynatora obszarów ISO i RODO w zarządzaniu dokumentacją

  • Dbanie o spełnienie wszystkich wymogów formalnych dot. zarządzania dokumentacją i umowami

  • Nadzór nad umowami i archiwizacją dokumentów

  • Rejestracja faktur kosztowych

  • Prowadzenie rejestru środków trwałych

  • Przygotowywanie protokołów przekazania sprzętu

  • Wsparcie w realizacji zadań biurowych takich jak obsługa przesyłek, zamówień

  • Współpraca z innymi działami w celu weryfikowania poprawności i kompletności dokumentów

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w pracy biurowej i/lub administracyjnej

  • Doświadczenie w zarządzaniu dokumentacją i opieką nad procedurami obiegu dokumentów

  • Umiejętność tworzenia szczegółowych raportów

  • Chęć do wykonywania zadań wymagających dużej dokładności i skrupulatności

Mile widziane

  • Doświadczenie w pracy w urzędzie lub instytucji publicznej

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie podstawowym (B1)

To oferujemy

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę lub B2B

  • Całkowicie finansowany sprzęt do pracy

  • Dofinansowanie prywatnej opieki medycznej, karty multisport i ubezpieczenie grupowe

  • Komfortowe warunki pracy w nowoczesnym biurowcu Bałtyk w samym centrum Poznania

  • Współpracę z doświadczonymi liderami

  • Przyjazną atmosferę pracy, gdzie nie mamy dress codu, do Zarządu można przyjść w każdej chwili, a celebracje sukcesów odbywają się w luźnej atmosferze przy pizzy w piątek

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

Vercom S.A.

Vercom tworzy globalne platformy komunikacyjne w chmurze (CPaaS), które umożliwiają firmom budowanie i rozwijanie trwałych relacji z odbiorcami za pośrednictwem wielu kanałów komunikacji. Nasze rozwiązania pomagają naszym klientom i partnerom przezwyciężyć złożoność komunikacji, automatyzować oraz zwiększać jej skalę, zachowując przy tym wysoką dostarczalność i efektywność – a wszystko to w szybki, bezpieczny i niezawodny sposób.

Przewiń do profilu firmy