Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. administracyjnych

Als Food

  • Poznań

    Poznań, wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Zarządzanie dokumentami i korespondencją w firmie,

  • Przyjmowanie i nadzorowanie faktur kosztowych,

  • Przygotowywanie harmonogramów płatności i rozliczeń,

  • Współpraca z biurem rachunkowym,

  • Fakturowanie i kontrola przepływów finansowych,

  • Współpraca z poszczególnymi działami w firmie w zakresie wymiany informacji i dokumentów, nadzór nad prawidłowym obiegiem dokumentów,

  • Udział w procesach kadrowych (godziny pracy, urlopy, rozliczenia, zapytania pracowników o bieżące sprawy),

  • Realizacja zadań biurowo – administracyjnych, nadzór nad zaopatrzeniem biura,

  • Przygotowywanie raportów i sprawozdań.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe, najlepiej kierunkowe: administracja, ekonomia lub pokrewne,

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku min. 2-letnie,

  • Dobra znajomość obsługi komputera, w tym MS Office: Excel, Word, Outlook,

  • Dobra organizacji pracy i dokładności w wykonywaniu powierzonych zadań,

  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym,

  • Łatwość w nawiązywaniu relacji i komunikacji z ludźmi,

  • Umiejętność pracy pod presją czasu i sumienność,

  • Prawo jazdy kat. B. – mile widziane.

To oferujemy

  • Stabilność zatrudnienia w firmie o międzynarodowym zasięgu,

  • Adekwatne wynagrodzenie,

  • Przyjazne środowisko pracy,

  • Możliwość rozwoju zawodowego.

Als Food

ALS provides a broad range of testing and analytical services to a wide variety of end markets and industries around the globe. We continue to remain at the forefront of the testing services industry, building an enviable reputation.

Przewiń do profilu firmy

Looking for further details?

Odwiedź nas pod adresem www.alsglobal.pl