Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. administracyjnych

CLAR SYSTEM

  • Janickiego 20B, Poznań
    Poznań, wielkopolskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)

CLAR SYSTEM

Janickiego 20B

Poznań

Twój zakres obowiązków

  • przygotowywanie umów oraz aneksów

  • kontrola dokumentacji pod względem formalnym i merytorycznym

  • korespondencja z Klientami oraz innymi działami w firmie

  • zapewnienie prawidłowego obiegu dokumentów w firmie

  • obsługa administracyjna działu

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe (min. licencjat)

  • wysoki poziom zaangażowania i poczucia odpowiedzialności

  • samodzielność oraz elastyczność w wykonywaniu powierzonych zadań

  • umiejętność pracy w zespole pod silną presją czasu

  • umiejętność nawiązywania kontaktów i budowania długotrwałych relacji z klientami zewnętrznymi i wewnętrznymi

  • dobra znajomość pakietu MS Office (w szczególności Word) – weryfikowana podczas rekrutacji

To oferujemy

  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • stabilne warunki zatrudnienia – umowa o pracę

CLAR SYSTEM

Grupa Kapitałowa Clar System (www.clarsystem.pl) to lider branży usług facility management, sprzątania i ochrony. Zatrudniamy ok. 10 000 pracowników na terenie całego kraju. Zaufało nam ponad 700 klientów. Należymy do Związku Pracodawców Branżowych „PSC” oraz Polskiej Izby Gospodarczej Czystości. Profesjonalizm naszej firmy potwierdzają certyfikaty jakości: ISO 14001:2005, Wielkopolska Jakość, Gwarant Czystości i Higieny.

Przewiń do profilu firmy