Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. Administracyjnych

Terravita Spółka z o.o.

Szarych Szeregów 48

Jeżyce

Poznań

Twój zakres obowiązków

  • Realizacja zadań administracyjnych na produkcji

  • Prowadzenie bieżącej dokumentacji i koordynowanie obiegu dokumentów

  • Obsługa i wsparcie działań administracyjnych organizacji

Nasze wymagania

  • Posiadających wykształcenie min. średnie

  • Mile widziane roczne doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

  • Posługujących się narzędziami MS Office – w stopniu dobrym

  • Nastawionych na współpracę

  • Dokładnych, komunikatywnych oraz odpowiedzialnych

To oferujemy

  • Umowę o pracę

  • Profesjonalne wdrożenie i szkolenia do pracy na dedykowanym stanowisku

  • System szkoleń i programów rozwojowych podnoszących kompetencje

  • Dofinansowanie kart MultiSport

  • Wczasy pod gruszą

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • ubezpieczenie na życie

  • dofinansowanie wypoczynku

TERRAVITA Spółka z o.o. z siedzibą w Poznaniu,

producent wyrobów czekoladowych, półproduktów dla przemysłu i rzemiosła cukierniczego.

Przewiń do profilu firmy