Oferta pracy

Specjalista ds. Administracyjnych

PreZero Polska Sp. z o.o.

Nowotarska 27

Nowe Miasto

Poznań

Twój zakres obowiązków

  • Prowadzenie procesu kalkulacji i raportowania na potrzeby Działu Handlowego;

  • Redagowanie i rozsyłanie ofert handlowych;

  • Przygotowywanie i weryfikacja powierzonych dokumentów;

  • Prowadzenie korespondencji wychodzącej/ przychodzącej;

  • Uczestniczenie w akcjach promocyjnych organizowanych przez Dział Handlowy;

  • Sporządzanie wybranych raportów handlowych i prezentacji;

  • Wprowadzanie danych do systemu BDO (internetowa baza o odpadach);

  • Wsparcie działań realizowanych przez Pracowników Działu Handlowego, Realizacji i Ochrony Środowiska;

  • Inne bieżące prace administracyjno-biurowe związane z pracą na stanowisku.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie średnie i/lub wyższe (preferowane: administracja, ochrona środowiska);

  • Znajomość pakietu MS Office, w tym znajomość MS Excel oraz Power Point w stopniu co najmniej średnio zaawansowanym;

  • Prawo jazdy kat. B;

  • Umiejętność pracy z dokumentami;

  • Systematyczność, dokładność;

  • Umiejętność pracy samodzielnej i w zespole;

  • Znajomość systemu SAP – będzie dodatkowym atutem.

To oferujemy

  • Przyjazną atmosferę i rozwój zawodowy;

  • Udział w szkoleniach branżowych/zawodowych;

  • Dofinansowanie przez pracodawcę nauki (np. studia podyplomowe, kursy specjalistyczne, języki obce);

  • Prywatną opiekę medyczną oraz grupowe ubezpieczenie na życie finansowane przez pracodawcę;

  • Prywatną opiekę medyczną dla Twojej rodziny na preferencyjnych warunkach;

  • Kartę Multisport na preferencyjnych warunkach;

  • Atrakcyjne świadczenia z Funduszu Socjalnego.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • program rekomendacji pracowników

PreZero jest jednym z wiodących dostawców usług w zakresie gospodarki odpadami i ochrony środowiska. Jesteśmy najlepsi w tym, co robimy dlatego, że zatrudniamy najlepszych ludzi. Pora powiększyć nasz zespół! Poszukujemy zaangażowanych pracowników, którzy potrafią szybko dostosować się do zmieniających się wyzwań naszego rynku, chcą pracować w ekscytującym, obiecującym oraz innowacyjnym środowisku i rozwijać się razem z nami.

Przewiń do profilu firmy