Ta oferta pracy jest nieaktualna od 559 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. administracyjnych

  • Poznań, wielkopolskie
  • Specjalista
  • 2017-02-07

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    Firma medyczna specjalizująca się w zaopatrzeniu w wyroby medyczne podmiotów gospodarczych z sektora publicznej oraz niepublicznej ochrony zdrowia, poszukuje kandydata do pracy na stanowisko:

    Miejsce pracy: Poznań
    Region: wielkopolskie

    Zakres obowiązków:

    • Koordynacja pracy sekretariatu;
    • Koordynacja obiegu dokumentów w spółce;
    • Kontakty z urzędami i instytucjami państwowymi;
    • Organizowanie spotkań, szkoleń firmowych;
    • Wsparcie administracyjne Działu Zamówień Publicznych;
    • Stały kontakt z centralą we Wrocławiu;
    • Dbanie o dobry wizerunek firmy.

    Oczekiwania:

    • Wykształcenie wyższe;
    • Minimum roczne doświadczenie w pracy biurowej;
    • Umiejętność pracy pod presją czasu;
    • Dobra znajomość obsługi programów Microsoft Office (Excel!).

    Oferujemy:

    • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę;
    • Dużą samodzielność w realizacji zadań;
    • Możliwość rozwoju kompetencji zawodowych.
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.