Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?
Oferty z aktywnym „Aplikuj szybko” oznaczają, że możesz zaaplikować jednym klinięciem. „Aplikuj szybko” korzysta z dokumentów oraz treści wiadomości do pracodawcy używanych przez Ciebie przy ostatnim aplikowaniu. Możesz je zmienić, klikając przycisk „Edytuj”.

Specjalista ds. Administracyjnych

FIRMA JOSEO firmie

  • Poznań, Niepruszewo (pow. poznański)

  • Ogłoszenie wygasło 19 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Profesjonalna i kompleksowa obsługa recepcji

  • Współpraca z Zarządem

  • Organizowanie i obsługa spotkań biznesowych, podróży służbowych, szkoleń, eventów

  • Tworzeniem i redagowaniem pism oraz innych, zleconych dokumentów, np. zestawień, raportów

  • Nadzorowanie prowadzonych rozliczeń gotówkowych oraz rozliczeń administracyjnych

  • Nadzór nad prawidłowym obiegiem dokumentów firmowych oraz ich archiwizowanie

  • Wprowadzanie danych oraz nadzór nad prawidłową ich ewidencją danych w systemie Optima

  • Nadzór nad terminowością wykonywania badań, przeglądów, ubezpieczeń i innych związanych z koniecznymi uprawnieniami pracowników i floty firm

  • Planowanie, organizowanie, koordynacja i kontrola pracy firm zewnętrznych związanych z bieżącą administracją firmy

  • Sporządzanie dokumentów finansowych dla księgowości zgodnie z procedurami

  • wystawianie faktur VAT i prowadzenie ewidencji wystawionych dokumentów

Nasze wymagania

  • min. 2 -letnie doświadczenie na stanowisku administracyjnym

  • znajomość języka angielskiego w formie komunikatywnej

  • znajomość systemu Optima na poziomie administracji danymi finansowymi i kadrowymi

  • wykształcenie wyższe

  • znajomość programów pakietu Office (Word, Excel)

  • konsekwencja w realizacji celów, zaangażowanie i dyspozycyjność, dążenie do - osiągnięcia celów, dokładność.

  • doskonała organizacja pracy oraz zaangażowanie w wykonywanie powierzonych zadań

To oferujemy

  • Umowę o pracę

  • Pakiet premii

  • Możliwość rozwoju zawodowego

  • Komfortowe warunki pracy

  • Planowany - Transport do miejsca pracy oraz powrót