Specjalista ds. administracyjnych - Prowadzenie sekretariatu

INARE sp. z o.o. SPÓŁKA KOMANDYTOWAO firmie

  • Kraków, małopolskie

  • Ogłoszenie wygasło 3 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

Inare Sp. z o. o. Sp. K. to firma zajmująca się świadczeniem usług w charakterze Generalnego Wykonawcy inwestycji. Specjalizuje się w kompleksowej realizacji inwestycji takich jak: budynki użyteczności publicznej, budynki usługowo-handlowe, biurowe, hotele, budynki mieszkaniowe wielorodzinne, hale magazynowe, produkcyjne, logistyczne.

Strona internetowa: www.inare.pl

 Poszukujemy kandydata na stanowisko:

Opis stanowiska:

  • Obsługa recepcji biura, poczty, bieżących spraw biura i udzielanie informacji telefonicznych i mailowych,
  • Nadzór nad obiegiem dokumentów, pomoc przy organizacji dokumentów finansowych
  • Organizowanie wdrożenia dla nowo zatrudnionych pracowników (m.in. weryfikacja dokumentów niezbędnych do zatrudnienia)
  • Organizowanie szkoleń wstępnych (m.in. BHP)
  • Pomoc pracownikom w uzupełnianiu dokumentów kadrowych
  • Rozliczanie czasu pracy pracowników
  • Przygotowywanie raportów związanych z czasem pracy
  • Zarządzanie flotą samochodową
  • Samodzielne załatwianie spraw zleconych przez zarząd
  • Zamawianie art. biurowych
  • Kontakt z instytucjami administracji Państwowej

Wymagania:

  • Wykształcenie min. średnie, mile widziane wyższe
  • Mile widziane doświadczenie w pracy związanej z obiegiem dokumentów firmie w tym kadrowych
  • Bardzo dobra znajomość pakietu Office
  • Dokładność, komunikatywność, umiejętność organizowania pracy i wyznaczania priorytetów
  • Umiejętność sporządzania dokumentów pracowniczych
  • Doświadczenie w prowadzeniu sekretariatu
  • Prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Niezbędne narzędzia pracy

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy