Oferta pracy

specjalista ds. administracyjnych

Randstad Polska Sp. z o.o.O firmie

  • Sosnowiec, śląskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Specjalista (Mid / Regular)

Chciałabyś / chciałbyś rozwijać się w pracy przy dużym projekcie zatrudniania pracowników tymczasowych (ponad 2500 osób rocznie) ? Czujesz, że administracja to Twój żywioł? Jesteś osobą zmotywowaną i dobrze odnajdujesz się w szybko zmieniającym się środowisku? Lubisz pracę z ludźmi?

Idealnie!

To stanowisko czeka właśnie na Ciebie.

specjalista ds. administracyjnychNumer ref.: /261/09/2020/AR/56434

zadania

·       prowadzenie pełnej dokumentacji administracji personalnej (sporządzaniu umów o pracę, świadectw pracy, porozumień, zaświadczeń o zatrudnieniu)

·       prowadzenie akt osobowych zgodnie z obowiązującymi przepisami;

·       nadzorowanie prawidłowego obiegu dokumentacji pracowniczej;

·       sporządzanie raportów i sprawozdań z zakresu zagadnień personalnych i innych;

·       obsługa zgłoszeń pracowników

·       udział we wprowadzaniu nowych pracowników

·       stała współpraca z klientem oraz z członkami projektu

oczekujemy

·       entuzjazmu i chęci rozwoju

·       minimum rocznego doświadczenia w obsłudze administracyjnej projektów związanych z zatrudnianiem pracowników tymczasowych

·       praktycznej znajomości ustawy o pracy tymczasowej

·       znajomość Excela na poziomie średnio zaawansowanym

·       dodatkowym atutem będzie znajomość SAP

oferujemy

·       udział w dużym projekcie dla klienta, którego marka rozpoznawalna jest na całym świecie

·       pracę w doświadczonym zespole specjalistów z dziedzin rekrutacji, rozliczeń i zarządzania pracownikami tymczasowymi

·       samodzielne stanowisko

·       umowę o pracę

·       pracę w lokalizacji klienta (in-house service) Gliwice/Sosnowiec

·       pakiet szkoleń wdrożeniowych i rozwojowych

·       benefity pozapłacowe (karta sportowa, platforma zniżkowa, opieka medyczna, ubezpieczenie, dofinansowanie do kursów językowych etc.)

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy