Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. Administracyjnych

"WOJTRANS" Wojciech Lipiński

Pomorska 112

Prawobrzeże

Szczecin

Twój zakres obowiązków

  • Nadzór nad procesem obiegu i archiwizacji dokumentów,

  • Zarządzanie korespondencją i obsługa centrali telefonicznej,

  • Kontrola i nadzór nad zaopatrzeniem biura oraz działaniem urządzeń biurowych,

  • Obsługa oraz przyjmowanie i prowadzenie rejestru gości firmy,

  • Organizacji pracy i życia biura,

  • Wsparcie w bieżących pracach wszystkich działów w firmie,

  • Budowanie pozytywnego wizerunku firmy,

  • Inne czynności organizacyjne/administracyjne.

Nasze wymagania

  • Min. 3 lata doświadczenia zawodowego na analogicznym stanowisku,

  • Wykształcenie min. średnie,

  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego, mile widziana znajomość innych języków (np. niemiecki),

  • Umiejętność obsługi urządzeń biurowych,

  • Umiejętność obsługi Pakietu MS Office (w tym w szczególności MS Word, MS Power Point, MS Excel),

  • Bardzo wysoki poziom organizacji pracy i umiejętność zarządzania czasem,

  • Dokładność, terminowość oraz rzetelność przy wykonywaniu zadań,

  • Otwartość, komunikatywność, pozytywne nastawienie.

To oferujemy

  • Stabilne warunki zatrudnienia w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

  • Atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe, adekwatne do indywidualnych predyspozycji oraz motywujący system prowizyjny,

  • Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji,

  • Ubezpieczenie na życie,

  • Ciekawą i pełną wyzwań pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,

  • Dużą samodzielność oraz odpowiedzialność w realizacji zadań.

Firma W. Lipiński WOJTRANS to rodzinna firma, która od ponad 30 lat oferuje rozwiązania w zakresie budownictwa przemysłowego, wynajmu hal magazynowych i produkcyjnych, wynajmu dźwigów i maszyn budowlanych, oraz transportu drogowego. Ugruntowana pozycja na rynku oraz doświadczenie pozwala nam świadczyć usługi najwyższej jakości dając jednocześnie szansę na rozwój i samodoskonalenie się naszej kadry.

Sprawdź czy nie szukamy właśnie Ciebie, dołącz do nas jako Specjalista ds. Administracyjnych!

Przewiń do profilu firmy