Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. administracyjnych

Hendrickson Poland Sp. z o.o.O firmie

  • Na Zapleczu 25, Toruń
    Toruń, kujawsko-pomorskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • część etatu
  • specjalista (Mid / Regular)

Hendrickson Poland Sp. z o.o.

Na Zapleczu 25

Toruń

Twój zakres obowiązków

  • Profesjonalna obsługa biura oraz archiwum,

  • Organizowanie i nadzorowanie prac administracyjno-biurowych,

  • Realizacja zakupów związanych z funkcjonowaniem biura, obsługa zamówień m.in. w systemie SAP,

  • Zarządzanie budżetem biura,

  • Obsługa poczty tradycyjnej, w tym prowadzenie dziennika korespondencji oraz koordynacja korespondencji przychodzącej i wychodzącej,

  • Nadzór nad samochodami w firmie, m.in. zawieranie polis ubezpieczeniowych,

  • Prowadzenie  korespondencji z Urzędami w powierzonym zakresie,

  • Organizacja delegacji pracowników i spotkań na miejscu z Klientami, dostawcami itd.,

  • Współpraca z managerami działów i wsparcie ich w bieżących działaniach i projektach,

  • Obsługa obiegu dokumentów w spółce,

  • Współpraca z działem marketingu – prowadzenie mediów społecznościowych lokalnie (np. Facebook – employer branding, Instagram),

Nasze wymagania

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku

  • Umiejętność komunikacji pisemnej i ustnej w j. angielskim na poziomie B2

  • Znajomość MS Office, w tym Excel w stopniu dobrym

  • Nastawienie na pracę w zespole oraz współpraca z innymi działami firmy

  • Umiejętność dobrej organizacji pracy

Mile widziane

  • doświadczenie w pracy w międzynarodowym środowisku,

To oferujemy

  • możliwość podniesienia kompetencji zawodowych

  • okazję do rozwoju zawodowego, w tym szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne

  • poznanie standardów pracy w koncernie globalnym i jego wymagań

  • przestrzeń do proponowania i wdrażania własnych pomysłów

  • wynagrodzenie w oparciu o umowę o pracę oraz benefity pozapłacowe do wyboru.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • służbowy telefon do użytku prywatnego

  • firmowa biblioteka

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

  • dofinansowanie wypoczynku

  • wyprawka dla dziecka

  • paczki świąteczne

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

  • pikniki rodzinne

Czy wiesz, że grubość powłoki antykorozyjnej, jaką nanosimy na nasze produkty, jest cieńsza od włosa?

Firma działa w Polsce od ponad 25 lat i stale się rozwija. Od połowy 2018 roku staliśmy się częścią amerykańskiej grupy Hendrickson, która działa w wielu krajach na świecie.

Przewiń do profilu firmy