Logo Pracuj.pl

Specjalista ds. administracyjnych

Opa Carbo Sp. z o.o.O firmie

  • Tychy
    Tychy, śląskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • współpraca oraz wsparcie administracyjne biura (przygotowanie dokumentacji, wprowadzanie danych, obieg dokumentów)
  • ewidencja czasu pracy
  • przygotowywanie raportów i analiz na potrzeby Zarządu

Nasze wymagania

  • wykształcenie średnie – mile widziane wyższe (kierunek : Ekonomia, Administracja, Zarządzanie)
  • obsługa komputera oraz urządzeń biurowych
  • znajomość programu MS Office
  • prawo jazdy kat. B
  • mile widziane doświadczenie
  • komunikatywność, dobra organizacja pracy oraz samodzielność w działaniu
  • odpowiedzialność i sumienność
  • umiejętność pracy w zespole

To oferujemy

  • stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia
  • możliwość rozwoju zawodowego oraz szkoleń
  • możliwość wykupienia ubezpieczenia grupowego

Specjalista ds. administracyjnych, Tychy