Logo Pracuj.pl

Specjalista ds. administracyjnych

PIT-RADWAR S.A.O firmie

  • Warszawa, mazowieckie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)
  • rekrutacja zdalna

PIT-RADWAR S.A.

Poligonowa 30

Warszawa

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • prowadzenie rejestru korespondencji
  • wstępna weryfikacja faktur i innych dokumentów
  • wykonywanie prac administracyjnych i biurowych
  • obsługa spotkań i konferencji
  • prowadzenie spraw gospodarczych, m.in. zaopatrzenie w materiały biurowe, produkty spożywcze
  • zbieranie i przetwarzanie zapotrzebowań innych pracowników na materiały (np. publikacje, opracowania, dokumenty z innych jednostek organizacyjnych)
  • współpraca z innymi jednostkami organizacyjnymi
  • wsparcie kierownictwa biura w zarządzaniu biurem

Nasze wymagania

  • wykształcenie minimum średnie (preferowane wykształcenie wyższe)
  • obsługa urządzeń biurowych i komputera (np. pakiet Office)
  • systematyczność, punktualność i skrupulatność
  • umiejętności interpersonalne, organizacyjne, komunikatywność, samodzielność
  • doświadczenie w pracach administracyjno – biurowych
  • prawo jazdy kategorii B
  • znajomość programów i systemów informatycznych (np. systemy klasy ERP) będzie dodatkowym atutem

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • samodzielną i ciekawą pracę oraz możliwość zdobycia specjalistycznej wiedzy
  • stały rozwój kompetencji, rozbudowany system szkoleniowy, działania w zespole profesjonalistów
  • pakiet benefitów firmowych (prywatna opieka medyczna, dofinansowanie do karty Multisport, dofinansowanie do wypoczynku, inne…)
  • dofinansowanie kształcenia na studiach wyższych, podyplomowych i doktoranckich, dla studentów ostatnich lat studiów
  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie, która stawia na ludzi przedsiębiorczych, otwartych i zaangażowanych

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • dofinansowanie wypoczynku
  • dofinansowanie wakacji dzieci
  • paczki świąteczne

PIT-RADWAR S.A. jest jednym z czołowych dostawców urządzeń z zakresu elektroniki profesjonalnej dla Sił Zbrojnych Rzeczypospolitej Polskiej.

Spółka, od kilkudziesięciu lat prowadzi prace badawczo-rozwojowe w dziedzinie radiolokacji, radioelektronicznych systemów rozpoznania, systemów automatyzacji i wspomagania dowodzenia oraz powiązanych z nimi systemów uzbrojenia, zwłaszcza przeciwlotniczego. Produkty PIT-RADWAR S.A. znajdują się na uzbrojeniu wszystkich rodzajów Sił Zbrojnych RP a także na wyposażeniu armii zagranicznych.

PIT-RADWAR S.A. obsługuje pełny cykl dostaw wyrobów od określenia wymagań, poprzez prace badawczo-rozwojowe, prace projektowe, produkcję aż do wsparcia logistycznego oferowanego użytkownikom.

Stały rozwój, poszukiwanie nowych, innowacyjnych rozwiązań, wysoko kwalifikowana kadra pracownicza, wykorzystywanie najnowszych osiągnięć nauki i techniki pozwalają Spółce stale poszerzać ofertę i dostarczać nowoczesne, unikalne rozwiązania w pełni dostosowane do współczesnych, wciąż wrastających wymagań odbiorców.

PIT-RADWAR S.A. należy do Polskiej Grupy Zbrojeniowej.

Specjalista ds. administracyjnych, Poligonowa 30, Warszawa