Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. administracyjnych

Politechnika Warszawska

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 12 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz

Twój zakres obowiązków

  • wsparcie administracyjne Dziekana Wydziału (redagowanie pism, prowadzenie kalendarza);

  • wsparcie administracyjne pracowników Wydziału (wnioski o przepustki lub parking, wystawianie delegacji);

  • obsługa połączeń telefonicznych oraz wiadomości e-mail (reagowanie na bieżące zapytania);

  • obsługa punktu kancelaryjnego EZD (tj. Elektronicznego Zarządzania Dokumentacją, pocztą przychodząca i wychodząca, zapewnienie właściwego obiegu dokumentów elektronicznych na Wydziale);

  • rejestrowanie faktur;

  • odpowiedzialność za wyposażenie sali konferencyjnej oraz obsługa zaplanowanych w niej spotkań;

  • dbanie o ciągłość zaopatrzenia sekretariatu w materiały biurowe i artykuły spożywcze, we współpracy z Działem Zamówień Publicznych.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe, co najmniej na poziomie kwalifikacji I stopnia (studia licencjackie);

  • co najmniej 3 lata doświadczenia zawodowego;

  • znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie;

  • znajomość pakietu MS Office;

  • umiejętność obsługi urządzeń biurowych;

  • sumienność i dokładność w wykonywaniu obowiązków służbowych, bardzo dobra organizacja pracy własnej;

  • umiejętność pracy w zespole;

  • umiejętność pracy pod presją czasu i w sytuacjach stresowych.

  • Wymagane dokumenty:

  • curriculum vitae (CV);

  • podanie (list motywacyjny);

  • kserokopia dyplomu ukończenia studiów wyższych;

  • ewentualne kopie innych dokumentów potwierdzających posiadanie dodatkowych kwalifikacji.

O nas

Zaszeregowanie kandydatki/kandydata zależeć będzie od jej/jego kompetencji i doświadczenia.

Politechnika Warszawska poszukuje osoby na stanowisko specjalisty ds. administracyjnych* na Wydziale Elektroniki i Technik Informacyjnych. W wymiarze pełnego etatu.

Zastrzegamy sobie prawo do skontaktowania się jedynie z wybranymi osobami. Niepoinformowanie kandydata

o wynikach konkursu jest równoznaczne z odrzuceniem jego oferty. Zastrzegamy możliwość niedokonania wyboru kandydata. Nadesłanych dokumentów nie zwracamy.