Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. administracyjnych

POLSKI ZWIĄZEK ŻEGLARSKI

3 5004 500 brutto / mies.

Aleja Księcia Józefa Poniatowskiego 1

Praga-Południe

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • bieżąca obsługa interesantów Biura PZŻ (kontakt osobisty, telefoniczny i mailowy),

  • kompleksowa obsługa procedur z zakresu zadań zleconych przez administrację rządową (rejestracja jachtów morskich i śródlądowych, wydawanie patentów żeglarskich itp.) oraz z zakresu działalności PZŻ (wydawanie licencji sportowych, uprawnień instruktorskich i technicznych, rejestracja jachtów klasowych)

  • ewidencjonowanie i archiwizacja dokumentacji wychodzącej i przychodzącej, w tym obsługa aplikacji pocztowych

  • obsługa komisji i zespołów statutowych Związku w ww. zakresie działalności PZŻ

  • inne zadania zlecone przez przełożonych.

Nasze wymagania

  • wykształcenie minimum średnie,

  • umiejętność obsługi komputera w środowisku Windows,

  • dobra znajomość programów pakietu MS Office, narzędzi Google G-Suite, Office 365,

  • znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie na poziomie co najmniej B1

  • umiejętność pracy pod presją czasu, w bezpośrednim kontakcie z interesantami biura

  • umiejętność pracy w zespole jak również samodzielność w działaniu,

  • umiejętność rozwiązywania problemów, kreatywne podejście do realizowanych zadań,

  • staranność i dokładność w wykonywaniu powierzonych obowiązków

  • chęć ciągłego pogłębiania swojej wiedzy i rozwoju osobistego,

  • wysoka kultura osobista,

  • doświadczenie w pracy biurowo-administracyjnej nie mniej niż 2 lata, na stanowisku związanym z bezpośrednią obsługą interesantów.

  • Dodatkowe wymagania nieobowiązkowe:

  • szkolenie z zakresu systemu zarządzania jakością (pełnomocnik systemu zarządzania jakością, auditor wiodący systemu zarządzania jakością, auditor wewnętrzny systemu zarządzania jakością),

  • posiadanie uprawnień żeglarskich.

To oferujemy

  • stanowisko pracy: specjalista ds. administracyjnych w Wydziale Administracyjnym PZŻ

  • miejsce wykonywania pracy: Biuro PZŻ, Warszawa, al. ks. J. Poniatowskiego 1, 03-901 Warszawa, (PGE Narodowy),

  • forma zatrudnienia: umowa o pracę,

  • wymiar czasu pracy: pełny etat w godzinach od 8:00 do 16:00,

  • okres zatrudnienia: 3 miesiące okres próbny z intencją i możliwością przedłużenia,

  • możliwość rozwoju zawodowego, zdobycia doświadczenia,

  • współpraca z ekspertami Polskiego Związku Żeglarskiego,

  • możliwość zatrudnienia osoby z orzeczeniem o niepełnosprawności