Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. Administracyjnych

PRIVATE WEALTH CONSULTING sp. z o.o.O firmie

  • Tytusa Chałubińskiego 8
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę, Umowa zlecenie
  • Pełny etat
  • Specjalista

PRIVATE WEALTH CONSULTING sp. z o.o.

Tytusa Chałubińskiego 8

Warszawa

Private Wealth Consulting

Private Wealth Consulting Sp. z o.o. to ceniona na rynku instytucja,
z zespołem doświadczonych ekspertów, która specjalizuje się w pośrednictwie finansowym.

W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy osoby na stanowisko:

Zakres obowiązków:

  • Realizacja bieżących zadań związanych ze sprawnym funkcjonowaniem biura,
  • Administracja wszelką dokumentacją, przygotowywanie i przekazywanie dokumentacji do odpowiednich departamentów,
  • Organizowanie, koordynowanie i obsługa spotkań Doradców,
  • Zamawianie artykułów marketingowych,
  • Wprowadzanie faktur do systemu PWC,
  • Rejestracja i zarządzanie obiegiem korespondencji i dokumentacji w firmie,
  • Zaopatrywanie biura w potrzebne materiały,
  • Prowadzenie sekretariatu (korespondencja, rezerwacje, połączenia telefoniczne),
  • Współpraca z innymi departamentami (kadry, księgowość, sprzedaż),
  • Dbanie o dobry wizerunek firmy oraz o poufność informacji.

Wymagania:

  • Bardzo dobra znajomość obsługi komputera; znajomość pakietu MS Office w szczególności Excel i Word,
  • Znajomość obsługi urządzeń biurowych,
  • Umiejętność planowania i dobrej organizacji pracy,
  • Umiejętność szybkiego wyszukiwania informacji.

Cechy charakteru:

  • Samodzielność, rzetelność,
  • Punktualność, dyspozycyjność,
  • Dyskrecja, takt, wysoka kultura osobista.

Oferujemy:

  • Umowę o pracę lub umowę zlecenia oraz atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Możliwość kształtowania własnej kariery oraz zdobywania doświadczenia
    w dużej instytucji finansowej,
  • Wsparcie ekspertów z wieloletnim doświadczeniem,
  • Ciekawą i odpowiedzialną pracę w przyjaznej atmosferze,
  • Bardzo dobrą lokalizację biura – Centrum Warszawy.

Ogłoszenie archiwalne