Oferta pracy

Specjalista ds. administracyjnych

ASPA S.A.O firmie

Rekrutacja zdalna

  • Macieja Miechowity 1
    Wrocław, dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

ASPA S.A.

Macieja Miechowity 1

Wrocław

Zatrudnimy osobę na stanowisko:

Opis stanowiska:

  • Obsługa floty samochodowej ASPA Group,
  • Prowadzenie dokumentacji wyposażenia pomieszczeń biurowych,
  • Systematyczny nadzór nad stanem technicznym budynków oraz terenu należącego do ASPA GROUP,
  • Ewidencja nieprawidłowości, zgłaszanie bieżących potrzeb remontowych i naprawczych, nadzór nad ich wykonaniem,
  • Współpraca z firmami zewnętrznymi świadczącymi usługi, nadzór nad wywiązywaniem się z zawartych umów,
  • Pozyskiwanie nowych najemców, współudział w negocjacji umów,
  • Prowadzenie rejestru najemców, umów i przypadających im powierzchni,
  • Dbanie o pozytywny wizerunek firmy oraz wysoką jakość świadczonych usług.

Wymagania:

  • Znajomość instalacji elektrycznych, elektrotechnicznych, klimatyzacyjnych,
  • Doświadczenie w utrzymaniu technicznym budynków, obsłudze instalacji elektrycznych i urządzeń sanitarnych,
  • Dobra organizacja czasu pracy, sumienność w wykonywaniu obowiązków, dyspozycyjność, samodzielność,
  • Umiejętność obsługi klienta (spotkania, rozmowy telefoniczne, e-maile, pisma),
  • Wysoka kultura osobista.
Oferujemy:

  • Umowa o pracę bezpośrednio z firmą
  • Możliwość rozwoju w strukturach firmy
  • Kultura niekorporacyjna
  • Opieka medyczna dla Pracowników i Rodzin
  • Ubezpieczenie grupowe
  • Bliskość żłobka i przedszkola oraz obiektów sportowo-rekreacyjnych
  • Bardzo dobra lokalizacja (w pobliżu dużego węzła komunikacji miejskiej)
Sposób aplikowania: kandydatów prosimy o zgłaszanie swoich aplikacji
(CV oraz klauzula dotycząca ochrony danych osobowych) za pomocą przycisku APLIKUJ.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy