Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. administracyjnych

ORPEA PolskaO firmie

  • Wrocław

    Wrocław, dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • nadzór nad poprawnym obiegiem dokumentacji – w tym dokumentacji finansowej, umów z dostawcami i podwykonawcami, etc.,

  • nadzór nad gospodarką magazynową: tworzenie zamówień w zakresie środków higienicznych, biurowych, wyposażenia, etc., realizacja budżetu w obszarze zamówień,

  • wsparcie Kierownika zespołu pielęgniarsko-opiekuńczego w nadzorowaniu zapotrzebowania medycznego: tworzenie zamówień w zakresie materiałów medycznych, pieluchomajtek itp. zapewnienie ich dostępności, nadzór nad realizacją budżetu,

  • nadzór nad infrastrukturą budynku oraz używanym sprzętem (przeglądy, naprawy, etc.), ścisła współpraca z pracownikami technicznymi,

  • współpraca z dostawcami (usługi porządkowe, odbiór odpadów medycznych, pralnia, catering, etc.),

  • wsparcie Dyrektora w zakresie bieżącej analizy danych w programie finansowo-księgowym, sporządzanie raportów i zestawień,

  • tworzenie wzorów pism / umów zleconych przez przełożonego,

  • nadzór nad grafikami, ewidencją godzin pracy i ich rozliczaniem w programie kadrowym,

  • prowadzenie zestawienia urlopów pracowników,

  • wspieranie realizacji projektów rekrutacyjnych (umieszczanie ogłoszeń, selekcja aplikacji, etc.)

  • wsparcie przy organizacji podróży służbowych, spotkań wewnętrznych.

Nasze wymagania

  • bardzo dobra znajomość obsługi komputera głównie MS Office (Excel, Word, Outlook),

  • bardzo dobra organizacja pracy, samodzielność, dokładność i odpowiedzialność,

  • umiejętność organizacji pracy własnej,

  • doświadczenie w zakresie prowadzenia analiz / raportów,

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem.

To oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,

  • rozwój zawodowy,

  • szkolenia zewnętrzne,

  • pakiet kart sportowych,

  • opiekę zdrowotną,

  • ubezpieczenia na życie,

  • pracę w przyjaznej i miłej atmosferze,

  • dogodną lokalizację miejsca pracy w Centrum Wrocławia, blisko stacji PKP i Dworca Autobusowego

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • spotkania integracyjne

ORPEA Polska

ORPEA Polska, wcześniej MEDI-system Sp. z o.o. to nowoczesna organizacja o wieloletniej tradycji i wysokich standardach. Wieloletnie doświadczenie w rehabilitacji i opiece długoterminowej stawia firmę na niekwestionowanej pozycji lidera w tych dziedzinach. Świadczymy usługi medyczne w dziewięciu placówkach na terenie całej Polski. Właścicielem 100% udziałów jest notowana na giełdzie papierów wartościowych w Paryżu Grupa ORPEA, lider na europejskim rynku opieki długoterminowej i rehabilitacji stacjonarnej.

Przewiń do profilu firmy