Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. administracyjnych

SYSTEMS THINKERS sp. z o.o.

  • Wrocław

    Wrocław, dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło 3 miesiące temu
  • umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)
  • praca zdalna
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Zarządzanie sprawami administracyjnymi oraz organizacyjnymi

  • Koordynowanie obiegiem dokumentów np. księgowych, zakupowych czy kadrowych

  • Zarządzanie korespondencją wewnętrzną i zewnętrzną

  • Wykonywanie czynności biurowych związanych z archiwizacją dokumentacji

  • Współpraca z prawnikami - w Polsce oraz w Wielkiej Brytanii

  • Wsparcie zespołu w codziennej pracy

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

  • Wykształcenie wyższe (lub w trakcie studiów) w szczególności na kierunkach: administracja, prawo, zarządzanie

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie oraz piśmie na poziomie B2/C1

  • Zaawansowana znajomość MS Office oraz narzędzi Google Workspace

  • Umiejętność analitycznego myślenia i efektywnego rozwiązywania problemów

  • Proaktywność, samodzielność, rzetelność i dokładność w działaniu

Mile widziane

  • Znajomość aspektów branży prawnej i/lub finansowej

  • Zainteresowanie tematyką Agile/Scrum/Kanban

To oferujemy

  • W pełni zdalną pracę

  • Umowę B2B lub umowę zlecenie dla studentów

  • Start-upowe podejście oraz płaską strukturę firmy, w której będziesz miał/a bezpośredni wpływ na jej rozwój

  • Pracę w międzynarodowym środowisku - część naszego zespołu pochodzi z Wielkiej Brytanii i tam pracuje

  • Możliwość rozwoju oraz indywidualną ścieżkę kariery

  • Ciekawą, samodzielną i pełną interesujących wyzwań pracę

Jesteśmy firmą konsultingowo-szkoleniową z obszarów Myślenia Systemowego, Agile i Lean. Nasz zespół ekspertów wspiera firmy we wdrażaniu efektywnych metod organizacji i zarządzania, rozwoju produktów oraz świadczenia usług.

Poprzez usługi doradcze wspieramy naszych klientów, pomagając im doskonalić umiejętność dostosowania się do potrzeb rynku i dostarczania wartości. Szkolimy na rynku europejskim jak i globalnym. Aby dowiedzieć się więcej - odwiedź naszą stronę internetową: https://systemsthinkers.com/

Obecnie poszukujemy osoby, która dołączy do naszego zespołu ds. utrzymania biznesu (back-office). Jesteśmy małym, 4-osobowy zespołem, wykorzystującym w codziennej pracy podejście Agile. Pracujemy całkowicie zdalnie niezależnie od pandemii.

Przewiń do profilu firmy