Oferta pracy

Specjalista ds. administracyjnych

CANON OPHTHALMIC TECHNOLOGIES Sp. z o.o.

  • plac Strzelecki 25, Wrocław
    Wrocław, dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

plac Strzelecki 25

Wrocław

Twój zakres obowiązków

  • Zapewnienie prawidłowego obiegu korespondencji

  • Bieżące zaopatrzenie biura oraz realizacja zakupów na potrzeby funkcjonowania spółki

  • Współpraca z kontrahentami w celu zapewnienia funkcjonowania biura

  • Organizacja spotkań, szkoleń i wyjazdów

  • Prowadzenie ubezpieczeń majątkowych oraz innych ubezpieczeń według potrzeb spółki

  • Współpraca z bankami, firmami leasingowymi, doradcami prawnymi oraz firmą świadczącą usługi księgowe

  • Prowadzenie rozliczeń kasowych, przygotowywanie przelewów

  • Administrowanie majątkiem spółki

  • Wystawianie faktur sprzedaży

  • Wsparcie pozostałych procesów biznesowych

Nasze wymagania

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

  • wykształcenie wyższe

  • dobra znajomość pakietu MS Office – w szczególności Word i Excel

  • komunikatywna znajomość języka angielskiego

  • samodzielność i inicjatywa w działaniu

  • bardzo dobra organizacja pracy, umiejętność planowania zadań i ustalania priorytetów

To oferujemy

  • ciekawe i komfortowe środowisko pracy

  • możliwość zdobycia doświadczenia w różnorodnych procesach z zakresu administracji

  • kartę MultiSport lub system kafeteryjny MyBenefit

  • prywatną opiekę medyczną w pełni finansowaną przez pracodawcę

  • pakiet szkoleniowy

  • kurs języka angielskiego

  • dofinansowanie do wypoczynku

  • relax room, eventy pracownicze

  • masaże rehabilitacyjne w miejscu pracy