Specjalista ds. administracyjnych

  • Wrocław, dolnośląskie
  • Specjalista
  • 19.11.2018
  • Ważna jeszcze 5 dni (do 19.12.2018)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Dla jednego z największych i wiodących producentów sprzętu AGD poszukujemy pracownika na stanowisko:

    Nr ref.: /257/11/2018/SP/33202
    Wrocław
    zadania:
    • administracja personalna pracowników
    • koordynacja podróży służbowych
    • koordynacja procesów wizowych
    • zarządzanie wysyłkami w obrębie działu
    • współpraca z agencją celną
    • kontrola budżetu oraz wystawianie zamówień
    • organizowanie i koordynowanie spotkań, szkoleń oraz wizyt gości

    Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie Cv. Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

    Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

    oczekujemy:
    • dobra znajomość języka angielskiego
    • umiejętność pracy na komputerze
    • komunikatywność i samodzielność
    • mile widziane doświadczenie w pracy o podobnym zakresie obowiązków
    • znajomość systemu SAP będzie dodatkowym atutem
    oferujemy:
    • umowę o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy na okres 12 miesięcy
    • wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kompetencji
    • ciekawą i pełną wyzwań pracę
    • możliwość rozwoju zawodowego w obszarze administracji personalnej