Specjalista ds. Administracyjnych

  • Wrocław, dolnośląskie
  • Graniczna 8d, 54-530 Wrocław, Polska pokaż mapę
  • Specjalista
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • 12.08.2019
  • Ważna jeszcze 22 dni (do 11.09.2019)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    DEICHMANN to największa sieć sklepów obuwniczych w Europie.

    Obecnie posiadamy 3900 sklepów w 26 krajach. Dla naszego Centrum Dystrybucyjnego mieszczącego się we Wrocławiu przy ul. Granicznej obsługującego 250 salonów w Polsce i na Litwie, obecnie poszukujemy:

    SPECJALISTY DS. ADMINISTRACYJNYCH

    OBOWIĄZKI

    • Zapewnienie sprawnego funkcjonowania biura
    • wewnętrzy i zewnętrzy obieg dokumentów,
    • archiwizacja dokumentów (pisma, faktury, umowy, zestawienia),
    • obsługa telefoniczna
    • realizacja zakupów,
    • nadzór nad realizacją usług porządkowych
    • dbanie o wystrój

    • Obsługa gości i pracowników:
    • rezerwacja hoteli i organizowanie transportu,
    • przygotowywanie spotkań wewnętrznych
    • zapewnienie posiłków i napoi
    • protokołowanie spotkań

    • Zapewnienie właściwego obiegu informacji.
    • Organizowanie spotkań firmowych.
    • Przygotowywanie raportów.

    WYMAGANIA:

    • komunikatywne posługiwanie się językiem angielskim, mile widziana znajomość języka niemieckiego
    • doświadczenie na podobnym stanowisku min. 2 lata
    • obsługa MS Office
    • umiejętność organizacji pracy własnej
    • posiadanie czynnego prawa jazdy kat. B
    • systematyczność i zachowanie poufności

    OFERUJEMY:

    • pracę w systemie jednozmianowym
    • atrakcyjne wynagrodzenie,
    • stabilność zatrudnienia i dobrą atmosferę pracy,
    • możliwość rozwoju w firmie o wysokiej kulturze organizacyjnej
    • dostęp do dobrze wyposażonego zaplecza socjalnego
    • ciekawe spotkania integracyjne

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Administratorem Danych Osobowych jest Deichmann Logistik Polska Sp. z o.o., ul. Graniczna 8d, 54-610 Wrocław, zwana dalej „Spółką”. W spółce został powołany Inspektor Ochrony Danych, Olga Skotnicka, iSecure sp. z o.o., ul. Narbutta 22 lok. 23, 02-541 Warszawa, e-mail: [email protected] Dane osobowe gromadzone przy pomocy aplikacji o pracę (CV) – przetwarzane w celach rekrutacyjnych - przetwarzane są na podstawie art. 6 ust 1 lit. a, a w zakresie wizerunku – art. 9 ust. 1 pkt. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (dalej jako RODO). Dane osobowe podane przez kandydata będą przechowywane do czasu cofnięcia zgody kandydata na przetwarzanie jego danych w tym celu. Dane osobowe mogą być ujawnione pracownikom lub współpracownikom Spółki, jak też podmiotom udzielającym wsparcia Spółce na zasadzie zleconych usług i zgodnie z zawartymi umowami powierzenia. Kandydat posiada prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania. Kandydat ma również prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, gdy uzna, iż przetwarzanie jego danych osobowych narusza przepisy RODO. Podanie danych w aplikacji o pracę jest dobrowolne, ale niezbędne w celu uczestnictwa w bieżącym procesie rekrutacyjnym i ew. przyszłych rekrutacjach. Wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych w ww. celach jest dobrowolne.