Oferta pracy

Specjalista ds. administracyjnych z językiem angielskim

METAL-TECH JANUSZ NOWACZEWSKIO firmie

Rekrutacja zdalna

  • Dożynkowa 7
    Gniezno, wielkopolskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o dzieło
  • Specjalista

METAL-TECH JANUSZ NOWACZEWSKI

Dożynkowa 7

Gniezno

Świadczy usługi dla szerokiej grupy odbiorców – od indywidualnych klientów po duże ogólnoeuropejskie korporacje. Specjalizuje się w zadaniach z zakresu obróbki skrawania i obróbki plastycznej metalu ( toczenie , frezowanie, szlifowanie, walcowanie, gwintowanie, gięcie). Główna siedziba Naszej firmy znajduje się w Gnieźnie. Poprzez współpracę z odpowiednimi podmiotami w Europie zapewniamy naszym Klientom maksymalne bezpieczeństwo świadczonych przez nas usług.

Nasz doświadczony i niepowtarzalny zespół wysoko wykwalifikowanych ludzi na polskim rynku działa od 1990 roku.

Praca : DORYWCZA
Miejsce pracy: Gniezno

Opis stanowiska:

  • Tłumaczenia tekstów i dokumentów na język angielski z języka polskiego
  • Tłumaczenia tekstów i dokumentów z języka polskiego  na język angielski

Wymagania:

  • Biegła znajomość języka angielskim  w mowie i piśmie na poziomie min. C1
  • Status studenta I-V
  • Umiejętność obsługi komputera
  • Umiejętność pracy pod presją czasu
  • Zadaniowe podejście do powierzonych obowiązków

Oferta:

  • Możliwość pracy zdalnej w elastycznych godzinach
  • Praca w spółce o charakterze międzynarodowym
  • Atrakcyjne wynagrodzenie w ramach umowy o zlecenia lub umowy o dzieło

Co wyróżnia tę ofertę?

  • elastyczny czas pracy
  • możliwość pracy zdalnej / Home Office

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV z klauzulą o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji w języku polskim i języku niemieckim.

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Rodzaj pracy: Część etatu

Wymagany język:

  • angielski

Oferta:

  • angielski

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy