Logo Pracuj.pl

Specjalista ds. administracyjnych z językiem hiszpańskim

MAYORAL POLSKA SP. Z O.O.O firmie

MAYORAL POLSKA SP. Z O.O.

aleja Jana Pawła II 80

Śródmieście

Warszawa

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • Specjalista ds. administracyjnych wykonuje różne zadania administracyjne i marketingowe w zakresie typowym dla tego stanowiska
  • Odbieranie telefonów, rozwiązywanie problemów klientów
  • Fakturowanie
  • Organizowanie dokumentów, zapewnienie bieżącego działania biura (materiały biurowe, itd.)
  • Tłumaczenia
  • Pośredniczenie w kontaktach między polskimi klientami i agentami a odpowiednimi działami Mayoral Moda Infantil S.A.U.
  • Prowadzenie projektów marketingowych
  • Obsługa biurowa zadań związanych ze sklepami własnymi oraz kanałem sprzedaży e-commerce
  • Pomoc Dyrektorowi Generalnemu w innych obowiązkach służbowych.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe
  • Znajomość języka hiszpańskiego na poziomie zaawansowanym
  • Obsługa komputera na poziomie średniozaawansowanym
  • Znajomość języka polskiego – native speaker

Mile widziane

  • Znajomość języka angielskiego
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

To oferujemy

  • Praca w środowisku hiszpańskojęzycznym, miła atmosfera
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Praca w biurze w Warszawie
  • Zatrudnienie na czas określony: 1 rok

Ważne

Prosimy o przesyłanie CV oraz kilku zdań o sobie w języku hiszpańskim.

Mayoral Polska Sp. z o. o. - jedna z wiodących firm z sektora odzieży dziecięcej

Specjalista ds. administracyjnych z językiem hiszpańskim, aleja Jana Pawła II 80, Śródmieście, Warszawa