Logo Pracuj.pl

Specjalista ds. administracyjnych z językiem obcym

FG ENERGY sp. z o.oO firmie

  • małopolskie
    małopolskie
  • umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • tłumaczenie dokumentów wewnętrznych spółki
  • pracę o charakterze organizacyjnym, administracyjnym, marketingowym oraz operacyjnym
  • wsparcie przy komunikacji z zagranicznymi placówkami (m.in. wykonywanie połączeń do zagranicznych biur, banków, kancelarii prawnych, firm księgowych i innych)

Nasze wymagania

  • wymagana biegła znajomość co najmniej jednego z języków: angielski, hiszpański, słowacki, czeski lub innego języka nowożytnego
  • wysoko rozwinięte zdolności interpersonalne
  • doskonała organizacja pracy

To oferujemy

  • stabilną pracę w firmie z międzynarodowym kapitałem
  • pracę w zgranym zespole, chętnie dzielącym się swoją wiedzą
  • możliwość rozwoju zawodowego i udział w szkoleniach

Benefity

  • spotkania integracyjne
  • służbowy telefon do użytku prywatnego
  • strefa relaksu
  • świętowanie urodzin
  • program rekomendacji pracowników
  • inicjatywy dobroczynne
  • pikniki rodzinne

FG ENERGY sp. z o.o

FG Energy to firma, której celem jest kompleksowa obsługa klientów w zakresie sprzedaży i wykonania instalacji fotowoltaicznych dla klientów indywidualnych, biznesowego oraz gospodarstw.

Jesteśmy prężnie działającą firmą w całym kraju. Posiadamy własne Call Center (ponad 700 osób). Wykonujemy ponad 500 instalacji miesięcznie z terminem realizacji 14 dni. Pracujemy na komponentach najwyższej klasy.

Jednak nie stoimy w miejscu i cały czas rozszerzamy nasz obszar sprzedaży partnerskiej

W związku z powyższym chcielibyśmy zaprosić Państwa do współpracy.

Specjalista ds. administracyjnych z językiem obcym, małopolskie