Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. administracyjnych z językiem obcym

FG ENERGY sp. z o.oO firmie

  • śląskie

    śląskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • tłumaczenie dokumentów wewnętrznych spółki

  • pracę o charakterze organizacyjnym, administracyjnym, marketingowym oraz operacyjnym

  • wsparcie przy komunikacji z zagranicznymi placówkami (m.in. wykonywanie połączeń do zagranicznych biur, banków, kancelarii prawnych, firm księgowych i innych)

Nasze wymagania

  • wymagana biegła znajomość co najmniej jednego z języków: angielski, hiszpański, słowacki, czeski lub innego języka nowożytnego

  • wysoko rozwinięte zdolności interpersonalne

  • doskonała organizacja pracy

To oferujemy

  • stabilną pracę w firmie z międzynarodowym kapitałem

  • pracę w zgranym zespole, chętnie dzielącym się swoją wiedzą

  • możliwość rozwoju zawodowego i udział w szkoleniach

  • Benefity

  • spotkania integracyjne

  • służbowy telefon do użytku prywatnego

  • strefa relaksu

  • świętowanie urodzin

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

  • pikniki rodzinne

FG ENERGY sp. z o.o

FG Energy to firma, której celem jest kompleksowa obsługa klientów w zakresie sprzedaży i wykonania instalacji fotowoltaicznych dla klientów indywidualnych, biznesowego oraz gospodarstw.

Jesteśmy prężnie działającą firmą w całym kraju. Posiadamy własne Call Center (ponad 700 osób). Wykonujemy ponad 500 instalacji miesięcznie z terminem realizacji 14 dni. Pracujemy na komponentach najwyższej klasy.

Jednak nie stoimy w miejscu i cały czas rozszerzamy nasz obszar sprzedaży partnerskiej

W związku z powyższym chcielibyśmy zaprosić Państwa do współpracy.

Przewiń do profilu firmy