Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. administracyjnych

Elzab S.A. Zakłady Urządzeń KomputerowychO firmie

Elzab S.A. Zakłady Urządzeń Komputerowych

Elzab 1

Zabrze

zajmuje się projektowaniem, konstruowaniem oraz produkcją najwyższej jakości urządzeń elektronicznych. Jesteśmy liderem rynku kas i drukarek fiskalnych oraz wypracowaliśmy mocną pozycję wśród dostawców wag elektronicznych, szuflad kasowych i sprawdzarek cen.

Szukamy osoby, która swoim doświadczeniem i zaangażowaniem wzmocni zespół w realizacji zadań z obszaru księgowości oraz sprawozdawczości finansowej. Posiadasz doświadczenie w księgowości przy tym lubisz wyzwania i chcesz rozwijać swoje umiejętności dołącz do nas.

Opis stanowiska:

  • Obsługa Recepcji firmy
  • Koordynacja obiegu dokumentów w firmie
  • Kontrola przychodzących dokumentów pod względem merytorycznym oraz ich dekretacja w systemie elektronicznym
  • Wprowadzanie danych do systemu
  • Obsługa korespondencji wychodzącej i przychodzącej
  • Archiwizacja dokumentów – Archiwum Zakładowe
  • Współpraca z innymi działami
  • Zastępstwo w Sekretariacie firmy wg potrzeb

Wymagania:

  • Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne i komunikacyjne
  • Terminowość oraz bardzo dobra organizacja czasu pracy
  • Duża inicjatywa własna, zaradność i samodzielność w działaniu
  • Systematyczność, dokładność i skrupulatność w pracy z danymi liczbowymi
  • Praktyczna znajomość pakietu Microsoft Office
  • Dobra znajomość języka angielskiego mile widziana
  • Wykształcenie wyższe będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku oraz współpracę w profesjonalnym zespole
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Możliwość rozwoju zawodowego – poszerzania wiedzy oraz umiejętności
  • Praca w miłej atmosferze i profesjonalnym zespole
  • Pakiet socjalny
  • Elastyczne godziny pracy

Chętnych do podjęcia pracy zapraszamy do nadsyłania listów motywacyjnych i CV
za pomocą przycisku Aplikuj wraz z klauzulą:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w zakresie podanym w dokumentach aplikacyjnych przez Zakłady Urządzeń Komputerowych „ Elzab” S.A. z siedzibą w Zabrzu w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji na wskazane powyżej stanowisko pracy Podstawa prawna: Ustawa o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997r.

Ogłoszenie archiwalne