Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. administracyjnych

ZŁOTE PIASKI SPÓŁKA Z OGRANICZONA ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

  • Fabryczna 14, Zielona Góra
    Zielona Góra, lubuskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Fabryczna 14

Zielona Góra

Twój zakres obowiązków

  • dbałość o firmowe sprawy organizacyjne oraz obsługę biura zarządu

  • nadzór nad terminowym i prawidłowym przepływem informacji i dokumentów

  • sprawną koordynację pracy biura zarządu

  • obsługę posprzedażową klientów firmy w zakresie zawierania umów z zewnętrznymi dostawcami mediów oraz procedowania innych spraw wymaganych do utrzymania sprawnej obsługi klientów

  • współpracę z pracownikami firmy w zakresie realizowanych przez nich zadań

  • udział w spotkaniach roboczych dotyczących projektu

  • kontakt z urzędami, podwykonawcami i firmami zewnętrznymi

  • nadzór nad przygotowaniem dokumentacji wymaganej do odbiorów końcowych inwestycji deweloperskich

Nasze wymagania

  • znajomość pakietu MS Office

  • solidność, zaangażowanie, odpowiedzialność i samodzielność w rozwiązywaniu problemów

  • umiejętność pracy w zespole

  • wysoka kultura osobista

  • doskonała organizacja pracy, dokładność, łatwość w nawiązywaniu kontaktów

  • wykształcenie min średnie

  • prawo jazdy kat. B.

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

  • znajomość branży deweloperskiej

  • znajomość języka angielskiego lub niemieckiego będzie dodatkowym atutem

To oferujemy

  • dobre warunki pracy i płacy

  • pracę w miłej atmosferze w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej

  • możliwość rozwoju zawodowego

O nas

Spółka Złote Piaski to wiodący na rynku woj. lubuskiego deweloper realizujący projekty budowlano – mieszkaniowe. W związku z dynamicznym rozwojem działalności spółka poszukuje pracownika administracyjno - biurowego do prowadzenia spraw sekretariatu biura zarządu oraz do bieżącej obsługi klientów.