Logo Pracuj.pl

Specjalista ds. administrowania dokumentacją

TPV Displays Polska Sp. z o.o.O firmie

TPV Displays Polska Sp. z o.o.

Złotego Smoka 9

Gorzów Wielkopolski

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • Administrowanie danymi i aktualizowanie danych w SAP,
  • Potwierdzanie RD BOM do działu R&D,
  • Administrowanie derogacjami i ich przekierowywanie do odpowiednich komórek,
  • Realizacja zakupów w dziale i czynny udział w spotkaniach planistycznych.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie średnie lub wyższe techniczne;
  • Znajomość podstawowych narzędzi Lean Manufacturing i TQM;
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu podstawowym;
  • Bardzo dobra znajomość obsługi komputera (MS Office, AutoCad);
  • Umiejętność pracy w zespole, prezentacji i komunikatywność;
  • Rzetelność i dociekliwość w analizie przyczyn i rozwiązywania problemów.

To oferujemy

  • Ciekawą i odpowiedzialną pracę w międzynarodowej firmie;
  • Wsparcie merytoryczne i szkoleniowe;
  • Możliwość rozwoju;
  • Pakiet sportowy i pakiet medyczny.

Specjalista ds. administrowania dokumentacją, Złotego Smoka 9, Gorzów Wielkopolski