Oferta pracy

Specjalista ds. Administrowania Flotą

Boels Polska Sp. z o.o.O firmie

  • Puławska 405, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę, umowa na zastępstwo
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Boels Polska Sp. z o.o.

Puławska 405

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Administrowanie danymi o rejestracjach pojazdów i maszyn,

  • Współpraca a urzędami (np. UDT),

  • Wsparcie w obszarze zleceń serwisowych, inwentaryzacji wyposażenia oddziałów,

  • Wsparcie oddziałów w zakresie administrowania odzieżą roboczą i telefonami zastępczymi,

  • Sporządzanie zestawień i raportów na podstawie otrzymanych lub zebranych samodzielnie danych,

  • Aktywne zaangażowanie w codzienne funkcjonowanie Działu oraz współpraca z innymi działami, w tym z Centralą w Holandii,

  • Proponowanie rozwiązań.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie minimum średnie,

  • Umiejętność obsługi komputera (MS Office)-warunek konieczny,

  • Język angielski B2 – warunek konieczny,

  • Prawo jazdy B - warunek konieczny,

  • Proaktywne podejście do realizacji powierzonych zadań oraz samodzielność, inicjatywa i sumienność,

  • Otwartość, komunikatywność, łatwość w nawiązywaniu kontaktów.

To oferujemy

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na zastępstwo, na pełny etat,

  • Stałe godziny pracy od poniedziałku do piątku,

  • Pracę w międzynarodowej organizacji o ustabilizowanej pozycji na rynku,

  • Opiekę medyczną w Lux Med,

  • Dofinansowanie karty Multisport,

  • 2 dodatkowe bonusy pieniężne, każdy w wysokości 600 zł,

  • Dostęp do platformy nauki języków obcych e-Tutor,

  • Dodatkowe dni urlopu dla pracowników z dłuższym stażem pracy,

  • Zniżka 75% na wynajem maszyn i urządzeń z katalogu firmy,

  • Program „Pracownik Poleca Pracownika”, tj. dodatkowy bonus w wysokości 1000 zł dla pracownika, który poleci nam nowego pracownika,

  • Atmosferę opartą na współpracy-wszyscy mówimy sobie po imieniu.

Boels jest holenderską firmą z ponad 40-letnim doświadczeniem w sektorze wynajmu maszyn, urządzeń i narzędzi zarówno dla przemysłu, budownictwa, przedsiębiorstw jak i klientów indywidualnych. Obecni w 17 krajach Europy, jesteśmy liderem branży na rynkach w Holandii, Belgii i w Niemczech. Posiadamy swoje filie także w Wielkiej Brytanii, Luksemburgu, na Słowacji, w Czechach, Austrii we Włoszech, w Szwajcarii, Danii, Szwecji, Norwegii oraz Islandii.

Od 2009 jesteśmy obecni także w Polsce, a po połączeniu z Cramo staliśmy się wiodącą firmą wynajmu maszyn budowlanych w Polsce. Obecnie mamy 36 oddziałów w 16 miastach na terenie Polski.

Przewiń do profilu firmy

O stanowisku

Jesteś na początku swojej kariery zawodowej i poszukujesz zróżnicowanej pracy? Jesteś otwarty, komunikatywny i lubisz pracować z ludźmi? Chcesz zdobyć doświadczenie w różnorodnej pracy biurowej, pracować w stałych godzinach w międzynarodowej organizacji i posiadasz prawo jazdy kategorii B? A być może wiesz co to UDT i jak zarejestrować auto? Jeśli na wszystkie powyższe Twoja odpowiedź brzmi „TAK”, to aplikuj i dołącz do Boels!

Praca na tym stanowisku jest bardzo zróżnicowana. Nasi Specjaliści zarówno wykonują prace administracyjne (wprowadzanie danych do systemu, zbieranie informacji z oddziałów, przygotowywanie raportów), z zakresu obsługi dokumentacyjnej maszyn i pojazdów (UDT oraz rejestracje) jak i z zaangażowaniem wspierają koleżanki i kolegów z działu w ich zadaniach (np. administrowanie współpracą z dostawcami).