Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. administrowania kontraktami najmu

METRO PROPERTIES Sp. z o.o. O firmie

METRO PROPERTIES Sp. z o.o.

Aleja Krakowska 61

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Kompleksowa obsługa administracyjna umów najmu

  • Wprowadzanie danych z umów, aneksów i porozumień do systemu SAP/RE

  • Obsługa wystawiania faktur sprzedaży – w dużej części proces zautomatyzowany

  • Zapewnienie realizacji zapisów umów najmu (np. indeksacja czynszów, rozliczenia czynszu od obrotów, etc.)

  • Koordynowanie procesu ustanawiania zabezpieczeń wynikających z umowy najmu oraz kontrola terminów ich ważności

  • Monitorowanie statusu płatności od najemców

  • Obsługa procesu windykacji, naliczanie odsetek

  • Rozliczanie kosztów eksploatacyjnych na najemców

  • Utrzymywanie profesjonalnych kontaktów z najemcami we wszystkich sprawach związanych z administracyjną obsługą umów najmu

  • Przygotowywanie raportów finansowych i udział w procesie budżetowania

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe z zakresu finansów i/lub zarządzania nieruchomościami

  • Min. 3 lata doświadczenia w pracy z umowami najmu w sektorze nieruchomości

  • Znajomość systemu SAP lub innego z modułem RE mile widziana

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie

  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office, w szczególności Excel

  • Wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne i wysoka kultura osobista

  • Umiejętność weryfikacji i kontroli własnej pracy

  • Zaangażowanie i inicjatywa w działaniu

  • Precyzja działania, dokładność, skrupulatność

To oferujemy

  • Pakiet medyczny - abonament

  • Możliwość skorzystania z ubezpieczenia na życie w atrakcyjnej cenie

  • Biuro w wygodnej lokalizacji – brak problemów parkingowych

  • Rozwój nie tylko w obszarze działania

  • Wspierający się wzajemnie, lojalny team

  • Wysoki poziom zaangażowania potwierdzany w regularnych badaniach