Specjalista ds. administrowania nieruchomościami i nadzoru budowlanego

Instytut Ochrony Środowiska - Państwowy Instytut BadawczyO firmie

Instytut Ochrony Środowiska - Państwowy Instytut Badawczy

Krucza 5/11D

Warszawa

Instytut Ochrony Środowiska – Państwowy Instytut Badawczy (IOŚ PIB)

zatrudni na stanowisko
w pełnym wymiarze czasu pracy

Specjalista ds. administrowania nieruchomościami i nadzoru budowlanegoNumer ref.: DO.1110.18-PA.2020

Miejsce pracy:

Warszawa, ul. Krucza 5/11D, 00-548 Warszawa

Opis stanowiska:

  • administrowanie nieruchomościami Instytutu,
  • pełnienie funkcji inspektora nadzoru budowlanego.

W szczególności do obowiązków kandydata będzie należało:

  1. Odpowiedzialność za prawidłowe funkcjonowanie nieruchomości Instytutu:
    • organizacja i nadzór nad usuwaniem awarii,
    • organizacja prac remontowych, modernizacyjnych i inwestycyjnych oraz nadzór nad nimi i przygotowywanie stosownej dokumentacji,
    • nadzór nad utrzymaniem właściwego stanu infrastruktury technicznej oraz urządzeń technicznych niezbędnych do eksploatacji obiektów Instytutu,
    • organizacja i nadzór zabezpieczenia obiektów Instytutu w systemy bezpieczeństwa takie jak system alarmowy, przeciwpożarowy,
    • organizowanie dostaw i usług związanych z prawidłowym funkcjonowaniem nieruchomości,       w oparciu o obowiązujące przepisy w tym przepisy ustawy o zamówieniach publicznych,
    • zaopatrzenie materiałowo-techniczne związane z częściami wspólnymi nieruchomości Instytutu,
    • nadzór nad realizacją umów na świadczenie usług i dostaw związanych z prawidłowym funkcjonowaniem nieruchomości;
  2. Opracowywanie projektów rocznych planów utrzymania, remontu i modernizacji obiektów Instytutu oraz prowadzenie sprawozdawczości inwestycyjnej i remontowej;
  3. Przygotowywanie i prowadzenie dokumentacji technicznej dotyczącej inwestycji i remontów oraz odbiór i rozliczanie robót inwestycyjnych i remontowych;
  4. Wykonywanie, organizacja i nadzór nad wymaganymi okresowymi przeglądami budynków oraz prowadzenie dokumentacji technicznej obiektów budowlanych;
  5. Prowadzenie spraw dotyczących ubezpieczenia obiektów (w tym zgłaszanie powstałych szkód do firmy ubezpieczeniowej);
  6. Zgłaszanie potrzeb w zakresie dostaw, usług i prac budowlanych do planu finansowego Instytutu;
  7. Opisywanie dokumentów (faktury, rachunki, itp.) dotyczących eksploatacji nieruchomości Instytutu;
  8. Pełnienie funkcji inspektora nadzoru robót budowlanych o zakresie obowiązków wynikających z prawa budowlanego, w tym w szczególności:
    • Organizacja robót  budowlanych (także w oparciu o przepisy ustawy o zamówieniach publicznych) i prowadzenie nadzoru nad nimi,
    • Opracowywanie kosztorysów inwestorskich,
    • Weryfikacja kosztorysów ofertowych i powykonawczych,
    • Wprowadzanie wykonawców na roboty budowlane,
    • Kompleksowy nadzór nad zgodnością wykonywania robót budowlanych zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa budowlanego, projektem i harmonogramem budowlanym, umowami oraz warunkami określonymi w decyzji o pozwoleniu na budowę,
    • Sprawdzanie jakości wykonanych robót budowlanych oraz kontrola kosztów,
    • Przygotowywanie, prowadzenie i udział w odbiorach robót,
    • Rozliczanie robót budowlanych.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe budowlane;
  • uprawnienia budowlane w zakresie nadzoru budowlanego;
  • teoretyczna i praktyczna wiedza o obowiązujących przepisach z zakresu administrowania nieruchomościami, prawa budowlanego, przepisów przeciwpożarowych i BHP;
  • dobra znajomość pakietu MS Office;
  • mile widziane doświadczenie w pracy w jednostkach sektora publicznego;
  • mile widziana znajomość programów do kosztorysowania robót budowlanych (np. Norma);
  • mile widziana znajomość programu Autocad lub  GstarCAD lub podobnych.

Wymagania interpersonalne:

  • rzetelność, odpowiedzialność, staranność i wysoka dbałość o jakość wykonywanych zadań;
  • samodzielność, aktywność i inicjatywa przy rozwiązywaniu problemów;
  • dyspozycyjność;
  • dynamizm w działaniu;
  • dobra organizacja pracy, systematyczność;
  • komunikatywność i zdolność do współpracy w zespole;
  • wysoki poziom kompetencji interpersonalnych i kultury osobistej.

Oferujemy:

  • stabilne warunki zatrudnienia, umowę o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • ciekawą pracę w dynamicznym zespole
  • miłą atmosferę pracy
  • możliwość rozwoju
  • zajęcia językowe, opiekę medyczną, karnety sportowe - dofinansowane przez pracodawcę

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV i listu motywacyjnego, w terminie do dn. 10.12.2020 r. drogą elektroniczną z dopiskiem w temacie: „Specjalista ds. administrowania nieruchomościami i nadzoru budowlanego”.

Prosimy o zamieszczenie w CV następującej klauzuli: Oświadczam, iż wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu przeprowadzenia procedury rekrutacji nr ogłoszenia: DO.1110.18-PA.2020 na stanowisko Specjalista ds. administrowania nieruchomościami i nadzoru budowlanego przez administratora, którym jest Instytut Ochrony Środowiska – Państwowy Instytut Badawczy z siedzibą w Warszawie, ul. Krucza 5/11D, 00-548 Warszawa, wpisany do rejestru przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy w Warszawie, XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000032034, NIP5250007307 REGON001240700. W imieniu IOŚ-PIB działa Dyrektor Instytutu.

Aplikacje niezawierające powyższej klauzuli nie będą rozpatrywane w procesie rekrutacji i zostaną zniszczone niezwłocznie.

Prosimy o wyrażenie zgody na kontakt z Państwa poprzednimi pracodawcami, w celu sprawdzenia informacji zawartych w przedkładanych dokumentacji, w tym referencji.

Aplikacje kandydatów do pracy zawierające braki lub otrzymane po terminie, nie będą rozpatrywane w procesie rekrutacji i zostaną zniszczone niezwłocznie.

Nadesłanych dokumentów nie zwracamy.

IOŚ-PIB zastrzega sobie możliwość odstąpienia od przeprowadzonego naboru na każdym etapie i bez podania przyczyny.

Informujemy, że na rozmowę kwalifikacyjną zaprosimy tylko wybranych kandydatów.

Administratorem danych osobowych jest IOŚ-PIB z siedzibą w Warszawie, ul. Krucza 5/11D, 00-548 Warszawa, wpisany do rejestru przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy w Warszawie, XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000032034. W imieniu IOŚ-PIB działa Dyrektor Instytutu.

Pani/Pana dane osobowe przetwarzane są na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a RODO w celu wzięcia przez Panią/Pana udziału w procesie rekrutacji w IOŚ-PIB na stanowisko określone w powyższym ogłoszeniu.

Pozostałe informacje dotyczące przetwarzania Państwa danych osobowych
oraz wzory dokumentów i oświadczeń dostępne są na stronie internetowej

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy