Specjalista ds. administrowania systemami

  • Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 13.11.2017
  • Ważna jeszcze 21 dni (do 13.12.2017)

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

Firma prowadzi działalność biznesową dedykowaną wsparciu finansowemu sektora małych i średnich przedsiębiorstw oraz korporacji w obszarze leasingu.

W związku z dynamicznym rozwojem nowoczesnych kanałów dystrybucji umożliwiających wielostronny
dostęp do oferowanych usług obecnie poszukujemy osoby na stanowisko.

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska:

  • administracja Active Directory.
  • administracja serwerami MS Windows.
  • administracja stacjami roboczymi (stacjonarnymi i laptopami).
  • administracja urządzeniami mobilnymi (Android, iOS).
  • zarządzanie oprogramowaniem szyfrowania dysków.
  • zarządzanie politykami bezpieczeństwa.
  • zarządzanie WWW proxy.
  • instalacja i konfiguracja sprzętu i oprogramowania.
  • wsparcie dla użytkowników w zakresie sprzętu, oprogramowania (m.in. Windows, Office), poczty i Internetu.
  • współpraca z dostawcami sprzętu, oprogramowania i usług informatycznych.

Wymagania:

  • bardzo dobra znajomość Active Directory (administracja politykami bezpieczeństwa).
  • bardzo dobra znajomość systemów MS Windows (Server i Workstation).
  • znajomość zagadnień sprzętowych (serwery, stacjonarne, laptopy, sprzęt sieciowy, drukarki, skanery).
  • podstawowa znajomość zagadnień sieciowych (konfiguracja, rozwiązywanie problemów).
  • umiejętność pisania skrypów (powershell, cmd, vbs),
  • umiejętność samodzielnej analizy i rozwiązywania problemów,
  • Swobodne posługiwanie się dokumentacją angielskojęzyczną.

Oferujemy:

  • atrakcyjne warunki zatrudnienia
  • interesującą pracę w znanej, prestiżowej firmie
  • możliwość rozwoju zawodowego

Administratorem danych jest Pekao Leasing Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawa 00-950, ul. Grzybowska 53/57. Dane zbierane są dla potrzeb obecnej rekrutacji, a w przypadku wyrażenia przez Panią/Pana wyraźnej i dobrowolnej zgody także dla potrzeb przyszłych rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest dobrowolne ale konieczne do przeprowadzenia rekrutacji. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne i wymaga Pani/Pana wyraźnej zgody.

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się