Oferta pracy

Specjalista ds. afiliacji i porównywarek cenowych

Fashion Trends Group Sp. z o.o.

  • Kraków

    Kraków, małopolskie
  • ogłoszenie wygasło 4 miesiące temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz

Twój zakres obowiązków

  • maksymalizacja zysku firmy pozyskiwanego z ruchu internetowego, poprzez prowadzenie kampanii afiliacyjnych

  • obsługa paneli administracyjnych,

  • zarządzanie płatnościami,

  • definiowanie i kontrola kampanii reklamowych,

  • analiza wyników badań efektywności użytych narzędzi oraz działań konkurencji

Nasze wymagania

  • doświadczenie we współpracy z agencjami afiliacyjnymi i właścicielami porównywarek cenowych

  • doświadczenie w przeprowadzaniu kampanii efektywnościowych

  • umiejętności analityczne

  • odpowiedzialność i skuteczna organizacja pracy własnej

Mile widziane

  • doświadczenie we współpracy z zagranicznymi partnerami i agencjami afiliacyjnymi oraz właścicielami porównywarek cenowych

To oferujemy

  • zatrudnienie na umowę B2B na preferencyjnych warunkach (zwrot kosztów z tym związanych) lub Umowę o Pracę

  • sprzęt potrzebny do pracy (laptop, telefon)

  • atrakcyjne rabaty (marki z portfolio SneakerStudio i PRM)

  • premie kwartalne

  • samodzielność działania

  • Benefity

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • parking dla pracowników

  • strefa relaksu

FTG a właściwie Fashion Trends Group to szybko rozwijająca spółka zarządzająca takimi markami jak SneakerStudio i PRM.

Nasi ludzie to nasza największa siła, a my wierzymy, że stwarzanie dobrych warunków pracy leży u podstaw sukcesu FTG. Niezależnie od roli, jaką pełnisz w organizacji, masz swój udział w rozwoju FTG i doświadczeniach naszych klientów.

Przewiń do profilu firmy