Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. agregatów prądotwórczych

AGREGATY S.A.

Święciechowska 36

Wilkowice (pow. leszczyński)

Twój zakres obowiązków

  • pomoc techniczna/obsługa klienta telefoniczna i bezpośrednia,

  • nadzór nad terminową realizacją zleceń serwisowych,

  • koordynowanie pracy podległego zespołu,

  • wydawanie i przyjmowanie agregatów do serwisu,

  • prowadzenie dokumentacji serwisowej,

Nasze wymagania

  • wykształcenie techniczne - mechanik / elektryk,

  • mile widziane uprawnienia energetyczne SEP,

  • umiejętność pracy w zespole,

  • umiejętność rozwiązywania problemów technicznych i zdolność analitycznego myślenia,

  • dbałość o wysoką jakość wykonywanej pracy,

  • umiejętność obsługi pakietu MS Office: Word, Excel

To oferujemy

  • zatrudnienie na umowę o pracę,

  • ciekawą i samodzielną pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,

  • motywacyjny system wynagradzania (stała pensja + premia),

  • praca stacjonarna w określonych godzinach pracy,

O nas

Firma AGREGATY S.A. działa na rynku usług, związanych z serwisem i wynajmem agregatów prądotwórczych.

Nasza historia sięga 2002 roku – wtedy zrealizowaliśmy pierwsze zlecenie serwisowe, dotyczące agregatu prądotwórczego naszego Klienta. Od tego czasu nieustanie się rozwijamy, a zdobyte przez lata doświadczenie w zakresie serwisu agregatów prądotwórczych pozwala nam obsługiwać Klientów na najwyższym, światowym poziomie. Nasi pracownicy – zarówno serwisanci mobilni, jak i doradcy stacjonarni – to najwyższej klasy specjaliści w dziedzinie serwisu agregatów prądotwórczych. Ich wiedza i umiejętności praktyczne gwarantują skuteczne rozwiązywanie problemów technicznych u naszych Klientów.