Specjalista ds. Agronomii

  • Radom, mazowieckie
  • Specjalista
  • 2018-07-12
  • Ważna jeszcze 23 dni (do 2018-08-11)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    W związku z rozwojem, firma poszukuje pracownika na stanowisko:
    Miejsce pracy: Radom

    Główne obowiązki:

    • Nawiązywanie kontaktów i budowanie długofalowych relacji z producentami ziemniaków w celu zapewnienia płynności dostaw
    • Odpowiedzialność za proces wystawiania kontraktów i ich realizacji w ramach Projektu Planu Kontraktacji Ziemniaków (przygotowanie dokumentacji kontraktowej, jej ewidencja i archiwizacja)
    • Zapewnianie wysokiej jakości surowca i dostaw poprzez regularne kontakty i nadzór nad współpracującymi plantacjami ziemniaków
    • Doradztwo i szkolenia producentów ziemniaków w celu zapewnienia wysokiej jakości surowca do produkcji
    • Przygotowywanie raportów dotyczących ryzyka niezrealizowania harmonogramu dostaw w celu zapewnienia płynności procesu produkcji

    Oczekiwania:

    • Wykształcenie wyższe rolnicze
    • Min. 1 rok doświadczenia w Dziale Zaopatrzenia lub Produkcji Rolnej
    • Znajomość polowej i laboratoryjnej oceny jakości ziemniaka
    • Biegła znajomość pakietu MS Office (w szczególności MS Excel)
    • Wysokie umiejętności interpersonalne, samodzielność i inicjatywa w działaniu
    • Znajomość języka angielskiego - oczekiwany poziom B2

    Jeżeli spełniasz powyższe kryteria to zapraszamy do składania aplikacji klikając:

    Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
    Prosimy o umieszczenie w CV następującej klauzuli: „Zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dn. 29.08.97 wyrażam zgodę na przetwarzanie danych sobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji”.

    bottom