Specjalista ds. Akceptacji Ryzyka

Unum Życie TUiR S.A.

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa na zastępstwo
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Ocena ryzyka ubezpieczeniowego (ryzyko medyczne, niemedyczne, finansowe),

  • Stała współpraca z reasekuratorem i utrzymanie dobrego kontaktu z zespołem sprzedaży,

  • Współpraca z placówkami medycznymi,

  • Udział w projektach działowych/firmowych,

  • Ścisłe przestrzeganie i egzekwowanie obowiązujących procedur,

  • Dbałość o realizowanie standardów obsługi klienta i jakość biznesu.

Nasze wymagania

  • Warunek konieczny: od 2 do 5 lat doświadczenia w indywidualnej ocenie ryzyka w towarzystwie ubezpieczeń na życie,

  • Biegła obsługi programów MS Office,

  • Podstawowa znajomości języka angielskiego,

  • Umiejętność analitycznego myślenia,

  • Osobowość otwarta na potrzeby klienta i współpracowników,

  • Doskonałe umiejętności organizacyjne i operatywne.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • kawa / herbata

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

  • dofinansowanie wypoczynku