Specjalista ds. AKPiA

  • Rzeszów, podkarpackie
  • Specjalista
  • 2018-06-14
  • Ważna jeszcze 23 dni (do 2018-07-14)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Zajmujemy się kompleksową obsługą inwestycji w zakresie montażu aparatury kontrolno-pomiarowej, instalacji elektrycznych oraz zasilania awaryjnego. Na budowach elektrowni, rafinerii, terminalach LNG i innych obiektach przemysłowych w całej Europie zatrudniamy kilkuset pracowników. Oferujemy ciekawe i dynamiczne miejsce pracy, w którym Pracownicy mają zapewnioną możliwość stałego rozwoju zawodowego. Międzynarodowe środowisko zapewnia dostęp do najlepszych praktyk i nowoczesnych technologii, stąd też biegła komunikacja w języku angielskim jest bezwzględnie wymagana.

    Jeżeli jesteś osobą otwartą na zmiany, potrafiącą z pasją realizować swoje cele i lubiącą pracować w zespole, to jesteśmy firmą dla Ciebie. Aktualnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:
    Specjalista ds. AKPiA
    Miejsce pracy: Rzeszów

    Zakres obowiązków:

    • Wykonywanie pomiarów i opracowywanie protokołów pomiarowych;
    • Montaż i kalibracja urządzeń AKPiA;
    • Kontrola pracy systemów AKPiA

    Wymagania:

    • Dyspozycyjność do pracy w delegacji (praca na budowach krajowych i zagranicznych);
    • Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację;
    • Doświadczenie w zakresie montażu aparatury kontrolno-pomiarowej i automatyki;
    • Znajomość zagadnień związanych z kalibracją przyrządów pomiarowych (przetworniki ciśnień, przepływu, poziomu, temperatury);
    • Umiejętność obsługi komunikatorów i kalibratorów przemysłowych;
    • Aktualne uprawnienia SEP

    Oferujemy:

    • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę oraz atrakcyjny pakiet finansowy
    • Możliwość rozwoju i ciągłego doskonalenia umiejętności w międzynarodowym środowisku przy realizacji prestiżowych projektów inżynieryjnych
    • Przyjazną atmosferę pracy w młodym zespole pracowników

    Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji za pomocą przycisku „Aplikuj”

    Z dopiskiem: specjalista ds. AKPiA

    Prosimy o dopisane następującej klauzuliWyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji tego jak i przyszłych procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.). Klauzula musi być podpisana.

    Zapraszamy na naszą stronę www.gc-energy.eu