Ta oferta pracy jest nieaktualna od Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. AKPiA - Serwisant AKPiA

  • Olkusz, Wolbrom, Klucze (pow. olkuski), małopolskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 16.10.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Przedsiębiorstwo Automatyzacji i Pomiarów SENSOR-ACM

    oferuje innowacyjne rozwiązania technologiczne w dziedzinie automatyki przemysłowej.

    Wprowadzanie innowacyjnych technologii na polski rynek paliwowy to nasza specjalność. Od roku 2000 specjalizujemy się w systemach i rozwiązaniach dla terminali paliw i rafinerii.  Nasz zespół pracuje nad dostarczaniem produktów, rozwiązań i usług dla branży paliwowej w Polsce, Czechach i krajach Bałtyckich.

    Miejsce pracy: Olkusz, Wolbrom, Klucze (pow. olkuski)

    Praca serwisanta sprzętu AKPiA jest związana z delegacjami na terenie całej Polski na obiektach Klientów (rafinerie, terminale i bazy paliw). Praca jest interesująca i wymagająca - dla osób, które lubią kontakt z klientem i dynamiczny harmonogram.

    Obowiązki pracownika na oferowanym stanowisku:

    • Uruchomienie, programowanie i kalibracja urządzeń AKPiA,
    • Nadzór nad montażem urządzeń AKPiA,
    • Szkolenia z zakresu obsługi oferowanych urządzeń i systemów,
    • Udział w legalizacji i innych czynnościach urzędowych dotyczących rozliczeniowych systemów pomiarowych,
    • Opracowanie dokumentacji, raportów niezbędnych po wykonaniu prac serwisowych, kalibracyjnych i innych wymaganych.

    Wymagania:

    • Wykształcenie wyższe techniczne (lub niepełne wyższe) - preferowane elektryczne, elektroniczne, automatyka,
    • Mile widziane doświadczenie w programowaniu, testowaniu, montażu maszyn i urządzeń przemysłowych,
    • Mile widziane doświadczenie w pracy ze sterownikami PLC, SCADA,
    • Dobra znajomość języka angielskiego,
    • Umiejętność pracy pod presją czasu,
    • Umiejętność analitycznego myślenia i planowania, dobra organizacja pracy i zaangażowanie,
    • Dyspozycyjność (praca w delegacjach), dokładność, odpowiedzialność i umiejętność przewidywania konsekwencji,
    • Umiejętność współpracy z zespołem, chęć podnoszenia własnych kwalifikacji,
    • Umiejętność negocjacji,
    • Znajomość zagadnień BHP,
    • Mile widziane uprawnienia SEP w zakresie eksploatacji urządzeń, instalacji i sieci elektroenergetycznych o napięciu nie wyższym niż 1kV,
    • Prawo jazdy min. kat. B,
    • Zdolność do pracy na wysokości,
    • Gotowość do pracy w delegacjach.

    Oferujemy:

    • Kompleksowe szkolenie pracownika przez kilka pierwszych miesięcy pracy,
    • Atrakcyjne wynagrodzenie,
    • Zatrudnienie w ramach umowy o pracę,
    • Pełny wymiar etatu,
    • Szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne, krajowe i zagraniczne,
    • Możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego,
    • Niezbędne narzędzia do wykonywania pracy, m.in.: telefon, laptop, samochód służbowy
    • Udział w imprezach firmowych.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Przedsiębiorstwo Automatyzacji i Pomiarów SENSOR-ACM z siedzibą w Zalesiu Golczowskim zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”.

    Informujemy, że Administratorem danych jest Przedsiębiorstwo Automatyzacji i Pomiarów SENSOR-ACM z siedzibą w Zalesiu Golczowskim przy ul. Górna 60. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

    Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do Przedsiębiorstwa Automatyzacji i Pomiarów SENSOR-ACM z siedzibą w Zalesiu Golczowskim przy ul. Górnej 60 (Pracodawca, Administrator danych), zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę/Administratora danych Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu przeprowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.